» آرشیو » الزام ادارات به مدیریت مصرف برق به میزان ۳۰ و ۶۰ درصدی مصرف برق در فصل گرم
آرشیو - شهرستان
کد خبر:4056 | ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۸

الزام ادارات به مدیریت مصرف برق به میزان ۳۰ و ۶۰ درصدی مصرف برق در فصل گرم

پرتو جنوب

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز اعلام کرد: در فصل گرم امسال، کاهش ۳۰ درصدی مصرف برق در ساعات اداری و ۶۰درصدی در ساعات غیر اداری ،جهت ساختمان‌های دولتی الزام آور است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شیراز، سلاحی با بیان اینکه در تابستان سال جاری نیز مانند سال قبل مدیریت مصرف از خود مجموعه دولت آغاز می شود گفت: انتظار بحق شهروندان محترم الگو بودن دستگاههای دولتی در موضوع مدیریت مصرف است.

سلاحی با یادآوری سهم قابل ملاحظه ساختمان‌های دولتی در مصرف برق اظهار داشت: تغییر ساعت تعطیلی ادارات بشرط خاموشی کامل بارهای سرمایشی و حذف روشنایی و سایر مصارف غیر ضروری می‌تواند به کاهش پیک بار کمک شایانی نماید.

مدیرعامل توزیع نیروی برق شیراز با بیان اینکه، با توجه به اینکه مصرف برق ادارات و سازمان‌های دولتی و نیمه دولتی به طور مستمر در مرکز پایش کنترل و رصد می شود گفت: با هماهنگی های انجام شده ، نظارت دقیقی در خصوص اجرای این طرح و دستیابی به هدف تعیین شده در کاهش مصرف برق ادارات، اعمال خواهد شد.

سلاحی با یادآوری اینکه سال گذشته، شاهد همراهی و همکاری قابل قبول دوایر مختلف در فارس با بحث مدیریت مصرف برق بودیم، گفت: امسال نیز امیدوار هستیم با همکاری مناسب مسئولان و کارکنان ادارات و سازمان‌ها، هدف تعیین شده ، شاهد ایجاد رکوردهای تعاملی جدیدی باشیم .

این مقام مسئول در عین حال گفت: براساس تصمیمات مدیریتی اتخاذ شده، هر یک از دوایر دولتی و نیمه دولتی که نسبت به اجرای طرح کاهش مصرف برق همراهی مناسبی نداشته باشند، در مرحله اول با اخطار مکتوب و قطع برق و پس از آن با اعلام عمومی و همگانی مواجه خواهند شد.

سلاحی با اشاره به اینکه، اگر سازمان یا دستگاهی نسبت به رعایت موارد توصیه شده برای کاهش مصرف همراهی لازم را نداشته باشد، نام آن سازمان یا دستگاه از طریق رسانه‌ها اعلام می‌شود، گفت: امیدوار هستیم که با همدلی موجود در فارس، شاهد همکاری مطلوب دوایر مختلف باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×