» آرشیو » پاسخ مجری شبکه افق به منتقدان حضورش در دانشگاه شریف
آرشیو - گوناگون
کد خبر:10464 | ۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۶

پاسخ مجری شبکه افق به منتقدان حضورش در دانشگاه شریف

پرتو جنوب

امیرحسین ثابتی، مجری شبکه افق نوشت: چرا نباید در دانشگاه تدریس کنم مگر قرار است با ۱۵ سال تحصیل در رشته علوم سیاسی بروم فیزیک کوانتوم درس بدهم.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیرحسین ثابتی، مجری شبکه افق در پاسخ به منتقدان حضورش در دانشگاه شریف در فضای مجازی نوشت: چرا نباید در دانشگاه تدریس کنم مگر قرار است با ۱۵ سال تحصیل در رشته علوم سیاسی بروم فیزیک کوانتوم درس بدهم! دقیقا در رشته‌ای که در بهترین دانشگاه‌های این کشور درسش را تا عالی‌ترین مقطع خواندم. قرار است برای دانشجویان کارشناسی درس بدهم.

او ادامه داد: قبل از این هم در دانشگاه های دیگر تدریس داشته ام کجای این اتفاق عجیب و غریب است اگر کسی بخواهد درس انقلاب اسلامی بدهد باید دقیقا چه کاری انجام بدهد که من نداده ام .در دوره تحصیلم با بهترین اساتید علوم سیاسی و تاریخ سرو کار داشته ام از منتهی الیه انقلابی تا ضد انقلاب.

روز گذشته خبر مبنی بر تدریس درس «انقلاب اسلامی» توسط امیرحسین ثابتی استاد جدید دانشگاه صنعتی شریف از مهرماه سال جاری خبر دادند. امیرحسین ثابتی، مجری برنامه جهان آرا شبکه افق که دکترای علوم سیاسی از دانشگاه تهران دارد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×