» آرشیو » کنجکاوی پسر نخبه در اینستاگرام دختر دانش آموز دردسر ساز شد
آرشیو - حوادث
کد خبر:2804 | ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۴

کنجکاوی پسر نخبه در اینستاگرام دختر دانش آموز دردسر ساز شد

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی مرودشت از دستگیری نوجوان نخبه‌ای که با دسترسی غیرمجاز به صفحات اینستاگرام دختر دانش آموز، موجب هتک حیثیت وی شده بود، خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرشید زینلی در این خصوص اظهار داشت: خانمی با در دست داشتن شکواییه ای به پلیس فتا شهرستان مرودشت مراجعه و عنوان کرد که شخصی ناشناس با قطع دسترسی وی به صفحه اینستاگرامش، اقدام به ارسال پیام به مخاطبینش نموده و این موضوع موجب هتک حیثیت وی و ایجاد مشکلات عدیده‌ای برای خانواده اش شده است.
وی افزود: پس از اخذ مستندات و اظهارات شاکیه، با اقدامات فنی و شگرد‌های خاص پلیسی متهم که دانش آموز نخبه در یکی از مدارس پسرانه این شهرستان بود، شناسایی و با اخذ دستور قضائی دستگیر شد.
سرهنگ زینلی گفت: متهم ۱۶ ساله در تحقیقات اولیه و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف و انگیزه خود را کسب شهرت و کنجکاوی عنوان کرد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد، افزود: ضرورت دارد افراد با آگاهی کافی از فضای مجازی وارد آن شوند؛ چرا که برخی از آسیب‌های فضای مجازی غیرقابل جبران است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×