» شهرستان » بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن صدرا در اولین هفته کاری سال جدید
شهرستان
کد خبر:23059 | ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۱۰

بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن صدرا در اولین هفته کاری سال جدید

پرتو جنوب

مهندس پوربهی مدیرعامل شرکت عمران صدرا به همراه جمعی از معاونان و کارشناسان این شرکت از پروژه های نهضت ملی مسکن شهر جدید صدرا بازدید کردند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت عمران صدرا، در این بازدید پس از بررسی میدانی با حضور در پروژه ها، با تشکیل جلسه در محل کارگاه آن پروژه و با حضور پیمانکاران، ناظران و کارشناسان وضعیت کیفی و کمی پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت.

مهندس پوربهی در بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن شهر صدرا گفت: در طرح نهضت ملی مسکن با مردمی روبه رو هستیم که بزرگترین آرزویشان داشتن یک خانه است و این موضوع می تواند نشان دهد که من و شما چه مسولیت بزرگی بر دوشمان است.

مدیر عامل شرکت عمران صدرا افزود: اکثر این خانواده ها با مشقت و سختی آورده های خود را در اختیار ما گذاشتند تا هر چه سریعتر صاحب یک مسکن شوند و به آرزوی دیرینه خود برسند و ما نباید برای پیش بردن این پروژه ها از هیچ کوششی دریغ کنیم.

او ادامه داد: باید تا پایان سال ضمن توجه به کیفیت مصالح و نظارت کارشناسان بر کیفیت بر سرعت ساخت پروژه ها و اتمام پروژه ها تاکید شود.

مهندس پوربهی بیان کرد: قصور و کوتاهی از هیچ مسولی اعم از همکاران ستادی در شرکت عمران و پیمانکاران پذیرفته نیست.

گفتنی است در این بازدیدها که هشت ساعت به طول انجامید برای هر پروژه مصوباتی گذرانده شد که قرار بر این شد مصوبات به طور هفتگی تا اجرای آن پیگیری شود.

در طرح نهضت ملی مسکن جمعا ١٧٣٠٠ واحد در قالب ١٠ پروژه در شهر جدید صدرا و با مدیریت شرکت عمران صدرا در حال ساخت است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×