» آرشیو » عملکرد درخشان بانک مهربانی‌ها در پرداخت تسهیلات تکلیفی/۶۱ هزار میلیارد ریال در ۶ ماه
آرشیو - اجتماعی
کد خبر:14551 | ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۱

عملکرد درخشان بانک مهربانی‌ها در پرداخت تسهیلات تکلیفی/۶۱ هزار میلیارد ریال در ۶ ماه

پرتو جنوب

مجموع تسهیلات تکلیفی پرداخت شده از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال جاری به بیش از ۵۷ هزار فقره بالغ می‌شود که ارزش آن از مرز ۶۱ هزار میلیارد ریال فراتر می‌رود.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران؛ این بانک به‌عنوان بزرگ‌ترین متولی قرض‌الحسنه کشور پرداخت وام ازدواج و فرزندآوری را در راستای سیاست‌های کلان کشور و ضرورت افزایش جمعیت در دستور کار خود داشته است.
این بانک تنها در ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۳هزار و ۶۰۰ فقره وام ازدواج به ارزش ۲۷هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از ابتدای فعالیت خود تا پایان شهریور ماه سال جاری ۴۲۴ هزار فقره وام ازدواج به ارزش ۱۵۱ هزار میلیارد ریال پرداخت کرده است.
همچنین وام‌های فرزندآوری پرداخت شده از سوی بانک در ۶ ماهه نخست سال جاری ۱۴هزار و ۵۰۰ فقره به مبلغ ۸۶۵۰ میلیارد ریال بوده است. کل وام‌های پرداخت شده بانک در حوزه فرزندآوری از ابتدای پرداخت این وام‌ها تا پایان شهریور ماه به بیش از ۵۰ هزار فقره ‌رسیده که مبلغ آن نیز ۲۲هزار و ۵۶۰ میلیارد ریال است.
این بانک در ذیل تبصره ۱۶ و به معرفی‌شدگان سامانه سامد و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز نزدیک به ۲۰ هزار فقره وام در ۶ماهه نخست سال جاری پرداخت که کرده که ارزش آن به حدود ۱۶هزار میلیارد ریال می‌رسد. بانک از ابتدای آغاز این طرح‌ها تا پایان شهریور بیش از ۵۳ هزار فقره وام بالغ بر ۵۱ هزار میلیارد ریال پرداخت کرده است.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همچنین ذیل تبصره ۱۸ و در راستای حمایت از اشتغال و به‌ویژه مشاغل خانگی حدود ۹هزار فقره وام به ارزش ۹۵۰۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
مجموع تسهیلات تکلیفی پرداخت شده از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال جاری به بیش از ۵۷هزار فقره بالغ می‌شود که ارزش آن از مرز ۶۱ هزار میلیارد ریال فراتر می‌رود. این بانک همچنین از آغاز فعالیت خود تا پایان شهریور سال جاری ۶۲۰هزار فقره تسهیلات تکلیفی به مبلغ ۲۴۶هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×