» حوادث » برملا شدن راز قتل پیرزن با سرقت طلاجات
حوادث
کد خبر:24046 | ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۱۲

برملا شدن راز قتل پیرزن با سرقت طلاجات

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با دستگیری سارقین به عنف، راز قتل پیرزن ۸۲ ساله در شهرستان آباده برملا شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سردار “رهام‌بخش حبیبی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: دوم اردیبهشت ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف طلاجات در منزل منجر به قتل پیرزن ۸۲ ساله در شهرستان آباده، پیگیری و بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری قاتل و سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را  آغاز و موفق شدند در کمتر از ۱۰ روز سارق و همدستش را شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان‌های خرمبید و آباده با هماهنگی قضایی و اقدمات فنی موفق شدند سارق به عنف و همدستش را در ورودی شیراز دستگیر کنند.

بیشتر بخوانید:

 کلاهبرداری یک بیلیون و ۹۰۰ میلیاردی در شیراز با وعده فروش خودرو

سردار “حبیبی” تصریح کرد: متهمین پس از انتقال به پلیس آگاهی و در بازجویی اولیه به سرقت به عنف همراه با قتل پیرزن ۸۲ ساله در شهرستان آباده اقرار کردند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: قاتل و همدستش که از سارقین حرفه‌ای بودند در بازجویی تخصصی به ۶ فقره سرقت به عنف دیگر در شهرستان‌های خرمبید و آباده نیز اقرار کردند.
وی با بیان اینکه متهمین برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا و مالخران نیز شناسایی و به زودی دستگیر خواهند شد، از شهروندان درخواست کرد از نگهداری طلاجات و وجوه نقد به مقدار زیاد در منزل و خودرو پرهیز کرده و توصیه های پلیس را در خصوص پیشگیری از سرقت جدی بگیرند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×