» شهرستان » برگزاری هشتمین اردوی جهادی با ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره در شیراز
شهرستان
کد خبر:27432 | ۱۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۲۲

برگزاری هشتمین اردوی جهادی با ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره در شیراز

پرتو جنوب

اردوی جهادی خدمات تخصصی مشاوره به مناسبت دهه امامت و ولایت در محله دهپیاله به همت بسیج دانشجویی مرکز آموزش علمی و کاربردی سلامت دهکده سبز برگزار شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از بسیج دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی سلامت دهکده سبز، در حاشیه برگزاری این اردوی جهادی، محمدرضا جعفری مسئول بسیج دانشجویی مرکز گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با توجه به نیاز سنجی که از محله دهپیاله انجام شد به همت اساتید برجسته مرکز علمی کاربردی سلامت دهکده سبز، بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی سلامت دهکده سبز و به مناسبت روز دانش آموز پایگاه ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و خدمات مشاوره در حوزه های ازدواج، اعتیاد، طلاق، خانواده، فرزندپروری و تحصیلی در حسینیه چهارده معصوم شیراز برگزار شد.
جعفری افزود: با توجه به استقبال و مشارکت خوب مردم سعدی از این پایگاه و اردوی جهادی یک روزه که از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۶ برگزار شد و تعداد ۶۵ نفر خدمات شماره و تعداد ۱۵ حواله بسته معیشتی تقدیم شد، ارزیابی و برنامه ریزی های لازم برای ارائه خدمات تخصصی مشاوره بصورت دائم در حال انجام است، تا بتوانیم بخشی از سهم خود در کاهش آسیب های اجتماعی نوپدید و موجود در این محله را کنترل و یا کاهش دهیم.
او ادامه داد: این اردوی جهادی که به نام شهید خدمت ، شهید ایت الله رئیسی نامگذاری شد.
به اهتمام دانشجویان جهادی و بسیجی این مرکز تعدادی ۱۵ حواله بسته معیشتی در اختیار نیازمندان قرار گرفت تا ضمن دریافت اقلام معیشتی بخشی از مسئولیت اجتماعی خود را انجام داده باشند.
هشتمین اردوی جهادی دانشجویی مرکز آموزش علمی و کاربردی سلامت دهکده سبز با هدف ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره ای در تمامی حوزه ها در حال دایر شده است تا با بهره گیری از پتانسیل اساتید بر جسته این مرکز وظیفه و رسالت اجتماعی خود را انجام و بتوانیم خدمتی هر چند کوچک به همشهریان شیرازی ارائه دهیم.
وی افزود: بسیج دانشجویی مرکز آموزش علمی و کاربردی سلامت دهکده سبز، در هشتمین اردوی جهادی خود اعلام آمادگی کردند که با مشارکت شهرداری شیراز، پایگاه های مقاومت بسیج، ادارات، موسسات و نهادهای متقاضی چنین برنامه هایی را در سطح شیراز برگزار نماید.
وی در پایان گفت: به نوبه خود، از عموم دانشجویان و جامعه علمی و فرهنگی استان ، همچنین مردم فرهیخته خطه فارس دعوت می کنم تا در انتخابات حضور حماسی و پرشور داشته باشند تا بار دیگر حماسه ساز یک انتخاب سرنوشت ساز باشند و با حضوری پر شور و با گرامیداشت یاد رئیس جمهور شهید و همراهانش برگ زرین دیگری را رقم بزنند و با انتخاب اصلح خود او را انتخاب نمایند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×