» آرشیو » قالیباف: بدون شک از مردم فلسطین تا تحقق آرمان آنها حمایت لازم خواهد شد
آرشیو - سیاسی
کد خبر:13725 | ۱۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۴

قالیباف: بدون شک از مردم فلسطین تا تحقق آرمان آنها حمایت لازم خواهد شد

پرتو جنوب

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مساله فلسطین موضوع اول جهان اسلام بوده است و خواهد بود و تا تحقق آرمان فلسطین حمایت از مردم فلسطین ادامه دارد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این روزها شاهد مبارزه حق‌طلبانه مستضعفان در برابر مستکبران هستیم. جمهوری اسلامی ایران همواره از مبارزه مظلومان در برابر مستکبران در همه نقاط جهان حمایت می‌کند. این روزها شاهد دد منشی رژیم کودک کش صهیونیستی هستیم، انتظار می‌رود رئیس مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از مظلومان فلسطینی از روسای مجالس سازمان کنفرانس اسلامی فورا دعوت به عمل بیاورد تا راهکارهایی برای پایان دادن و جلوگیری از تکرار وحشی‌گری و دد منشی رژیم صهیونیستی اندیشیده شود.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی بیان کرد: فلسطین موضوع امروز جهان اسلام است همواره از اول انقلاب و قبل از انقلاب در بین نیروهای متدین و بعد از انقلاب فلسطین موضوع اول جهان اسلام بوده، است و خواهد بود. بدون شک حمایت لازم از مردم فلسطین تا تحقق آرمان آنها صورت خواهد گرفت و در این راستا اقدامات لازم انجام می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در تلاش هستیم تا با روسای مجالس کشورهای اسلامی برای حمایت از مردم فلسطین و جنایات صورت گرفته علیه فلسطینی‌ها رایزنی کرده و این موضوع در دستور کار قرار دارد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×