» آرشیو » کشف ۸۹ کیلو تریاک زیر بار هندوانه در عملیات مشترک پلیس فارس و قم
آرشیو - حوادث
کد خبر:973 | ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۶

کشف ۸۹ کیلو تریاک زیر بار هندوانه در عملیات مشترک پلیس فارس و قم

پرتو جنوب

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس و قم ۸۹ کیلو تریاک زیر بار هندوانه کشف شد.
به گزارش پرتو جنوب، سردار “یوسف ملک‌زاده” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با یک دستگاه کامیون حامل بار هنداونه در محور “جیرفت-شیراز” در حال انتقال یک محموله تریاک است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس پس از هماهنگی با مرجع قضائی به این محور اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی مقطعی موفق شدند، کامیون را در ورودی شیراز شناسایی و آن را توقیف کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در بازرسی از این کامیون ۸۹ کیلوگرم تریاک که به صورت کاملا حرفه‌ای زیر بار هنداونه جاسازی شده بود کشف شد، گفت: در این خصوص ۳ نفر دستگیر شدند.
سردار “ملک‌زاده” با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، از مردم خواست هرگونه مورد مشکوک را سریعا به سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع و پلیس را در مبارزه با سوداگران مرگ یاری رسانند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×