» آرشیو » افزایش تعامل دولت و بخش خصوصی، رویکرد دولت سیزدهم
آرشیو - شهرستان
کد خبر:9973 | ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۱

افزایش تعامل دولت و بخش خصوصی، رویکرد دولت سیزدهم

پرتو جنوب

استاندار فارس تشکیل جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی را بسیار ارزشمند عنوان کرد و گفت: تشکیل این جلسات همواره رویکرد دولت سیزدهم و ریاست محترم جمهور بوده است؛ همواره از نظرات بخش خصوصی بویژه در مباحثی همچون سرمایه گذاری، صنعت، معدن، کشاورزی، باغداری و سایر مسائل مرتبط با این بخش بهره خواهیم برد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در پایان شصت و نهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، تشکیل این قبیل جلسات را بسیار ارزشمند دانست‌ و افزود: تشکیل این جلسات همواره مورد تاکید ریاست محترم جمهوری و دولت سیزدهم بوده است.

استاندار فارس اظهار داشت: همواره از نظرات بخش خصوصی بویژه در مباحثی همچون سرمایه گذاری، صنعت، معدن، کشاورزی، باغداری و سایر مسائل مرتبط با این بخش بهره خواهیم برد.
وی تصریح کرد: عمدتا معتقدیم این گونه مباحث هر چه از دولتی بودن خارج شود و به دست مردم و با مشارکت مردم به سرانجام برسد ارزشمند است که در راستای توسعه کشور و استان خواهد بود.
دکتر ایمانیه در ادامه به مباحث مطرح شده در این جلسه اشاره کرد و گفت: در این جلسه مسائل مختلفی به بحث و تبادل نظر گذاشته شد؛ اختلاف نظری مابین سازندگان، نظام مهندسی و حوزه دولتی وجود دارد که مقرر شد کمیته مخصوصی این موضوع را پیگیری و در جلسه آتی نتیجه را برای تصمیم گیری در شورا مطرح کند.

وی، ادامه داد: شکایت گندم‌کاران مبنی بر اخذ خسارت در تاخیر دریافت مطالبات موضوع دیگری بود که در جلسه امروز مطرح شد و امیدواریم با همکاری شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی کشور و حمایت ایشان مرتفع شود.
رئیس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان افزود: مقرر شد مشکلات انبوه سازان و صادر کنندگان در حوزه مالیات، با همکاری مدیرکل مالیاتی استان در کمترین زمان ممکن مرتفع شود و گزارش آن نیز در جلسه بعدی به استماع اعضا خواهد رسید.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×