» آرشیو » مدیرعامل آبفا شیراز: تعویض بیش از ۱۷ هزار فقره کنتور در سال جاری
آرشیو - شهرستان
کد خبر:17971 | ۷ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۲

مدیرعامل آبفا شیراز: تعویض بیش از ۱۷ هزار فقره کنتور در سال جاری

پرتو جنوب

 رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۷.۶۰۵ فقره کنتور در کلان‌شهر شیراز تعویض شده است.

 به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی آبفا شیراز؛ بهمن بهروزی اظهار کرد: تعویض کنتورهای فرسوده و خراب از اقدامات مهم مجموعه آبفا شیراز در راستای سنجش عادلانه مصارف و شفاف‌سازی آب‌بهای پرداختی توسط مشترکان است.

این مقام مسئول ابراز داشت: ازآنجایی‌که قدمت، نوع و جنس کنتور، شرایط آب و هوایی، نحوه نگهداری و برخی عوامل دیگر ازجمله صدمه به کنتور، تأثیر مستقیم بر عمر مفید آن‌ها دارد، به همین سبب در هر دوره از قرائت، تعداد جدیدی از کنتورهای مشترکان به فهرست فرسوده افزوده می‌شود.

 بهروزی با اشاره به اجرای تمامی عملیات تعویض و نصب کنتورهای فرسوده توسط کارشناسان فنی و تخصصی مجموعه آبفا شیراز گفت: تعویض کنتورها با کاربری‌های مسکونی، تجاری، عمومی، اداری، نظامی، خدماتی، دینی و مذهبی، صنعتی، آموزشی، فرهنگی، فضای سبز، دولتی و غیردولتی انجام‌شده است.

وی افزود: با توجه به محاسبه آب‌بهای مصرفی بر اساس عملکرد کنتور، اطمینان حاصل کردن مشترکان از سالم بودن کنتورهای منازل خود ضروری است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×