» آرشیو » استاندار فارس: تکمیل پروژه های نیمه تمام؛ اولویت دولت سیزدهم
آرشیو - سیاسی
کد خبر:18466 | ۱۶ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۲

استاندار فارس: تکمیل پروژه های نیمه تمام؛ اولویت دولت سیزدهم

پرتو جنوب

ایمانیه، استاندار فارس در دیدار با مدیران کل حوزه عمرانی استانداری فارس با اشاره بر اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت دولت سیزدهم است، اظهار داشت: لازم است برای تحقق هرچه سریع تر وعده دولت و استفاده از پروژه های عمرانی در مسیر خدمت رسانی به مردم شاهد تلاش‌های مضاعفی باشیم.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس؛ دکتر محمد هادی ایمانیه در دیدار با معاون و مدیران کل حوزه معاونت هماهنگی امور استانداری فارس، در جریان گزارش عملکرد و همچنین برنامه‌های در دست اقدام ادارات کل مدیریت بحران، دفتر فنی و امور حمل و نقل و ترافیک، دفتر امور شهری و شوراها و همچنین دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس قرار گرفت.

در ابتدای این دیدار محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گزارشی از وضعیت پروژه‌های عمرانی در حوزه‌های مختلف از جمله آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها، خطوط ریلی، فرودگاه بین المللی شیراز، پروژه نهضت ملی مسکن و … ارائه کرد.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از پنج اثر شاخص گردشگری در نمایشگاه گردشگری پارس

استاندار فارس در این دیدار بر ضرورت نظارت بر پروژه‌های عمرانی تاکید کرد و گفت: برای تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی به ویژه ابر پروژه‌ها می‌بایست برای هر پروژه یک مدیر به عنوان ناظر ویژه معرفی شود.

وی تکمیل پروژه های نیمه تمام را یکی از اولویت های دولت سیزدهم عنوان کرد و اذعان داشت: برای تکمیل این پروژه ها بویژه مواردی که مشمول زمان شده اند دولت سیزدهم به میدان آمده و لازم است برای تحقق هرچه سریع تر آن و استفاده در مسیر خدمت رسانی به مردم شاهد تلاش‌های مضاعفی باشیم.

محمد هادی ایمانیه در ادامه مدیرکل مدیریت بحران را موظف کرد با هماهنگی و همکاری دفتر فنی و حمل و نقل ترافیک در کمترین زمان ممکن نسبت به تکمیل و ساماندهی پایگاه‌های چند منظوره مدیریت در شهرستان‌ها اقدام نماید.

در پایان این جلسه، استاندار فارس حکم سرپرستی غلامرضا غلامی را به عنوان سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری فارس به وی ابلاغ کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×