» آرشیو » کسب مقام برتر دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در مرحله نخست جشنواره «دستپخت»
آرشیو - شهرستان
کد خبر:18384 | ۱۰ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۴

کسب مقام برتر دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در مرحله نخست جشنواره «دستپخت»

پرتو جنوب

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از کسب مقام برتر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در مرحله نخست جشنواره رقابتی «دستپخت» خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، مهندس «محمد کیانی» افزود: مرحله نخست رقابت ۸ مرکز آموزش عالی پزشکی در جنوب کشور به میزبانی این دانشگاه با برتری میزبان به پایان رسید.

او با اعلام این خبر گفت: در رویداد رقابتی با عنوان جشنواره «دستپخت» که با حضور دانشگاه ها و دانشکده های پزشکی حاضر در این کلان منطقه برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق شد تا با کسب بیشترین امتیاز و جلب نظر هیات داوری، مقام نخست مرحله اول این رویداد را از آن خود سازد.

بیشتر بخوانید:

 کسب رتبه چهارم دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه تحقیقات و فناوری بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور

مهندس کیانی هدف از برگزاری این رویداد دانشگاهی را ارتقای سطح رفاهی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه جنوب کشور با محوریت تغذیه دانشجویی عنوان کرد و افزود: در این رویداد رقابتی، تلاش شد تا بهترین گروه تهیه و توزیع غذای دانشگاهی پس از ارزیابی کمی و کیفی تغذیه در میان ۸ واحد شرکت کننده شناخته و معرفی شود.

او ادامه داد: در مرحله بعدی، تیم ناظر به صورت سر زده و بدون اطلاع قبلی از سیستم تهیه و توزیع غذای دانشجویی دانشگاه های شرکت کننده در مرحله نخست این رویداد بازدید و امتیاز می دهند.

این مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از استمرار برنامه های ابلاغی از مقامات بالادستی با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات رفاهی دانشجویان در دانشگاه های علوم پزشکی کشور خبر داد.

این رویداد دانشگاهی با بازدید دکتر «محمدحسین انباردار» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بررسی روند برگزاری آن، همراه بود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×