» آرشیو » حمله به ماموران پلیس با سلاح سرد
آرشیو - حوادث
کد خبر:18566 | ۱۷ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۵

حمله به ماموران پلیس با سلاح سرد

پرتو جنوب

هلاکت محمد لوک و دستگیری حسین قلاتی و دوستانش

فرمانده انتظامی شیراز گفت: در حمله با سلاح سرد به پلیس، با درایت کارکنان زبده، محمد معروف به لوک به هلاکت و ۳ نفر دیگر از افراد اراذل و اوباش نیز دستگیر و روانه دادسرا شدند.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ “فرج شجاعی” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: در اجرای دستور مرجع قضایی مبنی بر دستگیری اراذل و اوباش فراری به هویت معلوم به اتهام عرض اندام در فضای مجازی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان، بلافاصله بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران کلانتری ۲۶ رحمت تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی مطلع شدند که فرد اراذل و اوباش قرار ملاقات و درگیری با ۳ نفر دیگر در بلوار عدالت جنوبی جلو درب زندان دارد.
فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: حدود ساعت ۳ بامداد امروز، ماموران زبده به محل مورد نظر اعزام و اراذل و اوباشان با مشاهده پلیس با سلاح سرد به سمت ماموران حمله ور و سپس اقدام به پرتاب چاقو می‌کنند.
سرهنگ “شجاعی” با بیان اینکه افراد اراذل و اوباش پس از چند بار اخطار پلیس نه تنها تسلیم نشدند بلکه با سلاح سرد به سمت مامورین حمله ‌کردند، عنوان داشت: ماموران انتظامی جهت دفاع مشروع، با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کردند که منجر به هلاکت رسیدن یکی از افراد اراذل و اوباش معروف به محمد لوک (اسم مستعار) شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ۳ نفر دیگر از اراذل و اوباشان از جمله حسین قلاتی (اسم مستعار) که قصد متواری شدن را داشتند با درایت ماموران دستگیر شدند، گفت: در سوابق این افراد شرور جرائمی از قبیل عرض اندام در فضای مجازی، ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان و نزاع و درگیری به چشم می‌خورد.
وی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ارتقاء احساس آرامش در بین مردم با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع و قانونی برخورد می‌کند؛ لذا شهروندان عزیز نیز از طریق تلفن ۱۱۰ پلیس را در جریان اعمال خلاف افراد فرصت طلب و قانون گریز قرار دهند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×