» آرشیو » بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری خشت
آرشیو - شهرستان
کد خبر:1408 | ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۲

بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری خشت

پرتو جنوب

ساختمان جدید شهرداری خشت، آتش نشانی و بهسازی معابر شهری افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کازرون؛  در آیین افتتاحیه پروژه های عمرانی شهرداری خشت، محمد علی بخرد فرماندار ویژه شهرستان کازرون ضمن تبریک روز ملی شوراها به اعضای تلاشگر شوراهای اسلامی شهر و روستاها در بخش خشت، در سخنانی ضمن تقدیر از خدمات ارزنده اعضای شورای اسلامی و شهردار خشت در جهت عمران و آبادانی، با اشاره به تولید دارایی شهرداری ها اظهار داشت: شهرداری ها باید با برنامه‌ریزی مناسب و اخذ مشاور و انجام مشاوره به دنبال ایجاد درآمد پایدار باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان کازرون با تقدیر از خانواده خیّر نیک اندیش در احداث ساختمان آتش نشانی گفت: احداث ساختمان آتش نشانی باقیات الصالحات است که فرد خیر از برکات آن در دنیا و آخرت بهرمند می شوند.

گفتنی است؛ در این آیین ساختمان جدید شهرداری خشت که به مساحت ۶۵۰ مترمربع در دو طبقه احداث شده است به بهره برداری رسید. همزمان ساختمان خیرساز آتش نشانی شهرداری خشت نیز مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت. این ساختمان با زیر بنای ۳۵۰ مترمربع در دو طبقه با هزینه پانزده میلیارد ریال توسط خیر نیکوکار حاج محمدرضا گودرزی احداث و به نام زنده یاد محمدجواد گودرزی نامگذاری شده است.

همچنین چند پروژه خدمات شهری و خیابان شهید دوستی محله مافی آباد نیز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

شایان ذکر است، مدیرکل فنی، عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری فارس نیز در این مراسم به ایراد سخنانی پرداخت و نیز شهردار خشت و رئیس شورای اسلامی بخش، گزارشی از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی در دو سال گذشته را ارائه نمودند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از اعضای شورای اسلامی، پرسنل تلاشگر شهرداری و خیرین شهر خشت تجلیل شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×