» آرشیو » رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز: نورپردازی دروازه قرآن و المان‌های پل اکبرآباد قبل از نوروز باید به اتمام برسد
آرشیو - شهرستان
کد خبر:8872 | ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۷

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز: نورپردازی دروازه قرآن و المان‌های پل اکبرآباد قبل از نوروز باید به اتمام برسد

پرتو جنوب

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز نیز در بازدید شبانه از پروژه لوله‌گذاری و جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی دروازه قرآن گفت: کار سخت در میدان سخت، مرد میدان عمل می‌خواهد که تیم فعلی شهرداری شیراز، مرد میدان عمل در کارهای سخت شهر هستند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز محمدیان با اشاره به اینکه سرعت انجام پروژه لوله‌گذاری دروازه قرآن باوجود داشتن مسائل فنی و پیچیدگی خاص خودش قابل‌قبول است، عنوان کرد: نوع بافت خاک، شیب زمین و ترافیک دروازه قرآن انجام این پروژه با سختی‌های مواجه کرده است که سرعت عملیات همراه با دقت جای قدردانی دارد.

او اظهار امیدواری کرد: طی دو هفته آینده و اتمام پروژه، بهره‌برداری از این پروژه به دست مردم انجام شود تا به این صورت از همراهی مردم در این پروژه خدماتی قدردانی شود.

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز نیز تصریح کرد: در نقاط مختلف شهر در زمان پروژه‌های عمرانی باید به محیط پیرامونی پروژه نیز توجه شود و به نکات زیباسازی و محیطی اطراف پروژه دقت لازم صورت بگیرد.

محمدیان عنوان کرد: شهر شیراز از دیرباز محل توجه محور جنوب کشور و کشورهای حاشیه خلیج‌فارس بوده است و این جایگاه شهر شیراز می‌طلبد با اقدامات مدیریت شهری هر چه بیشتر فاصله و طراز این کلان شهر را از سایر شهرها در مسیر آبادانی کمتر شود.

عضو شورای پارلمان شهری همچنین با گریزی به وضعیت بهسازی ورودی شهر شیراز از سمت اکبرآباد و دروازه قرآن، گفت: نورپردازی دروازه قرآن و المان‌های پل اکبرآباد قبل از نوروز باید به اتمام برسد.

این نماینده پارلمان شهری از شهردار منطقه خواست نسبت به بهسازی و رفع موارد نازیبا و ناایمن ورودی دروازه قرآن در مسیر پارک حاشیه‌ای رسیدگی شود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×