» آرشیو » درگیری پلیس فارس با قاتل مسلح متواری در فراشبند
آرشیو - حوادث
کد خبر:12786 | ۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۷

درگیری پلیس فارس با قاتل مسلح متواری در فراشبند

پرتو جنوب

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس از درگیری مامورین پلیس با قاتل مسلحی که حوالی ظهر دیروز پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، در این اطلاعیه آمده است ظهر روز گذشته یک نفر با اسلحه کلاش دو شهروند بی گناه را در شهرستان فراشبند به قتل رسانده و متواری می شود. در ادامه و پس از اعلام خبر به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه مطلع شدند مرد قاتل ۳۲ ساله بنا به دلایل نامعلومی مقابل ساختمان اداره آب شهرستان فراشبند و با اسلحه کلاش اقدام به تیراندازی می کند که در این حادثه متاسفانه ۲ نفر شهروند مرد (۳۵ و ۴۰ ساله ) بر اثر اصابت تیر مستقیم به قتل می رسند و قاتل با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه به سمت کوه و باغات اطراف متواری می شود.
در ادامه درگیری و تعقیب و گریز فرمانده انتظامی شهرستان قیروکارزین و ۲ نفر دیگر از کارکنان پلیس نیز مجروح و روانه بیمارستان می شوند. گفتنی است کارکنان مجروح در بیمارستان بستری و حال مزاجی آنان رضایت بخش است.
بلافاصله اقدامات و تدابیر لازم برای دستگیریِ قاتل مسلح با هدایت و حضور میدانی سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان و اعزام تیم های زبده پلیس به صورت ویژه در دست اقدام بوده و تاکید می‌شود با هرگونه شرارت و ناامنی قاطعانه برخورد خواهد شد.
اخبار تکمیلی در خصوص دستگیری و مجازات قاتل جنایتکار متعاقباً اعلام خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×