» حوادث » دستگیری اراذل و اوباش و مزاحم شهروندان در کوه‌چنار
حوادث
کد خبر:22429 | ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۹

دستگیری اراذل و اوباش و مزاحم شهروندان در کوه‌چنار

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی کوه‌چنار از شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش سابقه‌دار که اقدام به مزاحمت برای شهروندان در خیابان و معابر می‌کرد، خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ “حسینعلی شیروانی” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، با بیان اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود؛ اظهار داشت: در راستای مأموریت چهارشنبه آخر سال و به منظور حفظ امنیت و آرامش شهروندان، ماموران انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی مطلع شدند فردی اراذل و اوباش سابقه‌دار اقدام به تهدید و همچنین مزاحمت برای شهروندان و نوامیس در خیابان و معابر می‌کند که موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی گفت: ماموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و اراذل و اوباش را شناسایی و وی را در عملیاتی منسجم دستگیر کردند.

بیشتر بخوانید:

 سارق جفت پلاک‌های قم، تهران و شیراز در کوه‌چنار دستگیر شد

فرمانده انتظامی کوه‌چنار با بیان اینکه در سوابق متهم جرایمی از قبیل نزاع و درگیری، مجروح کردن ماموران انتظامی و ایجاد مزاحمت به چشم می‌خورد، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه استقرار نظم و امنیت در جامعه از وظایف ذاتی پلیس است، خاطر نشان کرد: پلیس در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×