» آرشیو » دستگیری قاتل شهید سرتیپ دوم “کوروش بازیار” در عملیات ضربتی پلیس فارس
آرشیو - حوادث
کد خبر:20103 | ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۴

دستگیری قاتل شهید سرتیپ دوم “کوروش بازیار” در عملیات ضربتی پلیس فارس

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل شهید نظم و امنیت سرتیپ دوم “کوروش بازیار” در عملیات ماموران پلیس خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سردار “رهام‌بخش حبیبی” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت و همچنین قاچاقچیان کالا، ساعت ۴ صبح امروز هفدهم بهمن‌ماه واحدهای گشت انتظامی به سرپرستی “کوروش بازیار” فرمانده یگان‌امداد شیراز حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی (کمربندی) به یک دستگاه وانت نیسان حامل بار مشکوک و دستور ایست می‌دهند که راننده بدون توجه اقدام به فرار می‌کند.
وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی وانت نیسان را متوقف که حین بازرسی از خودرو ناگهان یک سواری شوتی پژو پارس که اسکورت محموله بوده با سرعت زیاد و به صورت عمدی به فرمانده یگان‌امداد شیراز برخورد و وی را به شهادت می‌رساند و متواری می‌شود.

بیشتر بخوانید:

شهادت ۲ مامور پلیس در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح در فارس

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ماموران تحقیقات خود را آغاز و با تلاش مضاعف موفق شدند قاتل و ۲ نفر از همدستانش که در فراری دادن متهم مشارکت داشته‌اند را در شهرستان مهر و قیروکارزین از توابع استان فارس شناسایی و در ۲ عملیات آنها را دستگیر کنند.
سردار “حبیبی” با بیان اینکه قاتل در بازجویی اولیه به صراحت به قتل شهید نظم و امنیت سرتیپ دوم “کوروش بازیار” اعتراف کرد، خطاب به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت گفت: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×