» شهرستان » دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های فارس با شهردار صدرا
شهرستان
کد خبر:24410 | ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۰۹

دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های فارس با شهردار صدرا

پرتو جنوب

علیرضا راستیار مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس با مجتبی پارسایی شهردار صدرا، اعضاء شورای شهر صدرا ، هیات همراه و تعدادی از مدیران این مجموعه دیدار و گفت و گو کرد.

 به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان همیاری شهرداری های فارس؛ علیرضا راستیار ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شهرداری و شورای شهر صدرا در خصوص ارائه خدمات به مردم و شهر گفت: سازمان همیاری شهرداری های فارس آمادگی کامل جهت همکاری و تعامل هر چه بیشتر با حوزه شهرداری را دارد .

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های فارس با توجه به ارائه خدمات و عملکرد این سازمان افزود: سازمان همیاری در حوزه های مختلفی اعم از اقتصادی، عمرانی، آموزشی و ….بسیار توانمند و از ظرفیت بالایی برخوردار است، که می تواند خدمات شایانی را ارائه دهد.

وی با تاکید بر برنامه ریزی های مدون فعالیت های مختلف اظهار کرد: مجموعه سازمان شرکت های وابسته ای چون همیار نت اولین ارائه دهنده سرویس های اینترنتی در فارس، شرکت همیار پردیس ارائه دهنده خدمات عمرانی به شهرداری ها، نمایشگاه بین المللی برگزار کننده نمایشگاه ها ی داخلی و خارجی، مرکز آموزش علمی کاربردی ارائه دهنده خدمات آموزشی، شرکت گردشگری مهر پارسیان، شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان و …. دارد که می توانند در حوزه های متفاوت خدمات شایانی را به جامع هدف ارائه دهند.

در ادامه راستیار افزود: سازمان همیاری شهرداری های فارس آماده هر گونه همکاری با تمام شهرداری های سراسر استان است.

همچنین شهردار صدرا در این جلسه گفت: سازمان همیاری شهرداری ها یکی از پتانسیل های خوب برای استفاده شهرداری ها جهت رشد و توسعه هر چه بهتر ساختار شهری است.

مجتبی پارسایی با بیان اینکه عموما شهرداری ها خودشان سهامدار سازمان هستند ،اضافه کرد : خودمان ناظر بر عملکرد آن هستیم و نظارت هایی که سازمان همیاری بر روی پروژه ها دارد به شکلی است که درصد زیادی از احتمال خطا و اشتباهات را کاهش می دهد که باعث اطمینان خاطر شهرداری ها در اجرای عملیات ها و فعالیت ها خواهد شد.

وی عنوان کرد: این اطمینان و قابلیت برای ما وجود دارد که بتوانیم با سازمان همیاری تعامل و همکاری بیشتری بیش از گذشته با یکدیگر داشته باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×