» آرشیو » رزمایش جهادگران فاطمی ۳ استان فارس به میزبانی کازرون برگزار می شود
آرشیو - شهرستان
کد خبر:15600 | ۲۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۰۷

رزمایش جهادگران فاطمی ۳ استان فارس به میزبانی کازرون برگزار می شود

پرتو جنوب

فرمانده سپاه شهرستان کازرون از برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی ۳ استان فارس به میزبانی شهرستان کازرون خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه کازرون؛ سرهنگ پاسدار حسین حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون اظهار داشت: همزمان هفته بسیج رزمایش جهادگران فاطمی۳ در استان فارس با حضور مسئولین کشوری و استانی به میزبان شهرستان کازرون روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه در شهرستان کازرون انجام می شود.
وی اذعان داشت: رزمایش ویژه گروه های جهادی منتخب نواحی مقاومت بسیج استان فارس می باشد که پس از برگزاری صبحگاه مشترک، گروه های جهادی جهت انجام خدمت در مناطق کم برخوردار به مناطق اعزام خواهند شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون با بیان اینکه گروه های جهادی بر اساس تقویم رزمایش جهادگران فاطمی ۳ ابلاغ شده از طرف سازمان بسیج مستضعفین به مدت یک هفته اقدام به فعالیت در مناطق محروم می نمایند، افزود: با توجه به برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی ۳، نمایشگاه شکوه هجرت و اقتصاد مقاومتی جهت نمایش اقدامات گروه های جهادی منتخب در سراسر استان برپا می شود.
سرهنگ حیاتی یادآور شد: جهت اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم، جلسات حضوری با مسئولین مرتبط در نواحی، حوزه ها و پایگاه های مقاومت و سایر ادارات و نهادها جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به خانواده های کم برخوردار انجام خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: در رزمایش فاطمی۳ جهادگران بسیجی‌ در عرصه های پزشکی، دامپزشکی، کشاورزی، عمرانی، آموزشی، علمی، آسیب‌های اجتماعی، ورزشی، اقتصاد مقاومتی و اشتغال، فرهنگی، میزخدمت و… به فعالیت خواهند پرداخت.
فرمانده سپاه کازرون در پایان از عموم بسیجیان و خیرین جهت همراهی و کمک به مناطق محروم با توجه به خدمات مورد نیازی که توسط بسیج سازندگی مشخص شده است دعوت به عمل آورد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×