» آرشیو » سردار رادان خبر داد؛ رصد هوشمند سارقان سابقه دار با همکاری دستگاه قضائی
آرشیو - اجتماعی
کد خبر:13516 | ۱۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۱

سردار رادان خبر داد؛ رصد هوشمند سارقان سابقه دار با همکاری دستگاه قضائی

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی کل کشور، از برخورد با اراذل و اوباش در فضای مجازی و حقیقی خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری مهر، سردار احمدرضا رادان، در پایان مراسم صبحگاه مشترک پلیس‌های تخصصی در جمع خبرنگاران، گفت: اجازه خودنمایی به اراذل و اوباش در فضای حقیقی و و مجازی نخواهیم داد بر اساس قانون با آن‌ها برخورد قاطع خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه سارقانی هستند که تعداد سرقتشان زیاد بوده و در سامانه‌های ما ثبت است، افزود: بعضی وقت‌ها احساس می‌شود سرقت برای آنها شغل شده است این افراد شناسایی شده اند و با توافقاتی که با رئیس دستگاه قضا داشتیم و استقبال کردند سارقین که به این صورت بودند تحت رصد هوشمند قرار خواهند گرفت به گونه‌ای که بتوانیم در هر لحظه بتوان آنها را دنبال کرد.

فرمانده فراجا افزود: با اجرای این طرح به نظر می‌رسد حجم سرقت‌ها کاهش پیدا کند.

سردار رادان با اشاره به شعار امسال هفته فراجا شهروند قانون‌مدار، پلیس خدمتگذار خاطرنشان کرد: قانون مداری تکلیف شهروندان است و شهروندان اموال خود به راحتی در اختیار سارقین قرار ندهد و توجه بیشتری داشته باشند.

سردار رادان در خصوص جبران عقب ماندگی در حوزه منازل سازمانی اظهار داشت: در ابتدای حضور در فرماندهی انتظامی قول دادیم عقب ماندگی منازل سازمانی و ملکی برای همکاران جبران کنیم و در این خصوص با رئیس جمهور، رئیس مجلس و تعداد مسئولین که می‌توانند کمک کنند صحبت کردیم و قول‌هایی دادند که در کنار ما باشند و طی سه سال ۱۰۰ هزار منزل سازمانی بسازیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×