» آرشیو » معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد؛ رفع مشکل مراقبان سلامت فارس
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13830 | ۱۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۹

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد؛ رفع مشکل مراقبان سلامت فارس

پرتو جنوب

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از رفع مشکل عدم همخوانی مبلغ سرانه مراقبان سلامت فارس با حقوق واقعی، برابر با قانون کار خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «عباس رضائیان زاده» با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت موضوع پزشک خانواده در استان فارس، رفع مشکل مراقبان سلامت، در نشست های متعدد با معاون بهداشت وزارت بهداشت، مسوولان ارشد وزارتی و دست اندرکاران این حوزه، طی یک سال گذشته مورد پیگیری جدی قرار گرفته است.

او افزود: با پیگیری های های انجام شده، طی نشست مشترکی که هفته گذشته با هدف تبادل نظر و تصمیم گیری در این زمینه با حضور وزیر بهداشت، معاون بهداشت وزارت بهداشت، روسای سازمان های بیمه گر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مدیر شبکه معاونت بهداشت وزارت بهداشت برگزار شد، راهکارهای مختلف رفع آن مورد ارزیابی قرار گرفت.

دکتر رضائیان زاده دستاورد این نشست را تصمیم گیری در خصوص رفع مشکل عدم همخوانی مبلغ سرانه مراقبان سلامت فارس با حقوق واقعی، برابر با قانون کار عنوان کرد و گفت: بر همین اساس مقرر شد فاصله عدد ۱۲ و نیم درصد مربوط به سرانه تا حقوق واقعی، بر مبنای قانون کار، از سوی سازمان های بیمه گر پرداخت شود.

او ضمن قدردانی از تلاش های مستمر پزشکان خانواده و مراقبان سلامت در پیشبرد اهداف سلامت محور در جامعه و حمایت از سلامت جمعیت زیرمجموعه، ابراز امیدواری کرد این اقدام بتواند پاسخگوی تلاش و همکاری این عزیزان باشد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×