» آرشیو » مدیرکل سیاسی انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری فارس: روح ضد استکباری آمیخته با خون دانشجو است
آرشیو - سیاسی
کد خبر:16549 | ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۷

مدیرکل سیاسی انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری فارس: روح ضد استکباری آمیخته با خون دانشجو است

پرتو جنوب

مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس گفت: روح ضد استکباری آمیخته با خون دانشجو است و سنگفرش دانشگاه ما در ۱۶ آذرماه سال ۱۳۳۲ آغشته به خون دانشجویانی شد که فریاد لعن شیطان بزرگ را سردادند. این فریاد مقدس همچنان چراغ راه آزادی خواهانی است که امروز مقابل استکبار و صهیونیسم جهانی ایستاده اند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، محمد رضایی مدیرکل سیاسی انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری فارس در جمع دانشجویان دانشگاه های مختلف شهرستان به مناسبت روز دانشجو، گفت: دانشگاه فعال دانشگاهی است که هم در حوزه علمی فعال باشد و هم با نگاه به منافع ملی تقویت کننده جنبش عدالت طلبی و مبارزه با فساد باشد و هم مطالبه گرایانه با ارائه راهکار به دنبال حل مشکلات باشند و در عرصه سیاسی پیش رونده و پویا باشد.

وی در ادامه گفت: ما افتخار می کنیم که نسل دانشجوی امروز ما همان جوانان گام دومی هستند که بخوبی می توانند امور را دست بگیرند لذا به جد معتقدیم توجه به جوانان در عرصه مدیریتی و اعتماد به این نسل پرتوان، می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات باشد.

مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس در پایان بیان کرد: خیلی بجاست که حتی از ظرفیت دانشجویان به عنوان مشاورانی امین در کارها استفاده شود زیرا می توانند منشا کارهای خیر بزرگی شوند که بصورت عادی ممکن است سخت جلوه نماید.

 در این مراسم تعدادی از دانشجویان به نمایندگی از سایر دانشجویان دانشگاه های مختلف شهرستان اقلید، موضوعات و مشکلات خود را مطرح نمودند و رضایی مدیرکل سیاسی وانتخابات و همچنین منصوری فرماندار شهرستان به سئوالات پاسخ دادند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×