» آرشیو » برگزاری مراسم هفته دولت و روز کارمند در شهرستان کازرون
آرشیو - شهرستان
کد خبر:10467 | ۵ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۲

برگزاری مراسم هفته دولت و روز کارمند در شهرستان کازرون

پرتو جنوب

مراسم هفته دولت و روز کارمند در شهرستان کازرون برگزار شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کازرون، چهارم شهریورماه، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند، مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان کازرون برگزارشد.

در این مراسم محمدعلی بخرد فرماندارویژه شهرستان کازرون ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و روز کارمند اظهارداشت: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا از تلاشها و زحمات بی دریغ کارمندان دلسوزتقدیربه عمل آید. تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه به عنوان پیش گامان مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران گام برمی دارند.
نماینده عالی دولت درکازرون افزود: بی تردید هفته دولت مجال گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارمند را نیز به وجود آورده است، شهیدانی که استوارانه در سال های انقلاب اسلامی و دوران جنگ تحمیلی در مسیر اعتلای آرمانهای مقدس ایران اسلامی ایثارگرانه دل از دلبستگی های دنیوی گسستند و بر اعتقاد خویش استوارانه راسخ ماندند.
وی با بیان اینکه نگاه دولت در مسیر خدمت به مردم فراتر ازسیاسی نگری است اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی بایستی با برنامه ریزی و همگام با برنامه های دولت گره گشای مسائل ومشکلات مردم باشند.
فرماندار شهرستان کازرون با تاکید بر نقش موثر مشارکت مردمی در اجرای پروژه ها تصریح گفت: در صورتی که طراحی واجرای پروژه ها با اقناع سازی عمومی و برخواسته از نیاز عمومی انجام شود شاهد ثمرات زیاد مشارکت مردمی در اجرای طرحهای دولتی وتسریع در انجام آنها خواهیم بود.
محمد علی بخرد همدلی مسئولان دستگاه اجرائی را ضروری برشمرد و افزود: با پرهیزازنگاه جزیره ای بایستی امور اداری را تسهیل نمود وشرایط را برای جذب سرمایه گذاری در شهرستان کازرون فراهم سازیم.
وی گفت: مسئولان شهرستان بایستی ازحداکثر اختیارات خود دررفع موانع تولید ومشکلات پیش روی سرمایه گذاران استفاده کنند.
رئیس شورای اداری شهرستان کازرون با اشاره به اقدامات انجام شده در سال گذشته آسفالت معابر روستایی بیش از ۸۰ روستا در شهرستان، راه اندازی پست ۶۶ کیلو واتی برق، بهره برداری از پروژه آبرسانی در بخش بالاده را ازمهمترین فعالیتهای دستگاه اجرایی برشمرد.
در این مراسم از کارکنان نمونه دستگاه های اجرائی شهرستان تجلیل گردید.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×