» آرشیو » رویداد توان در آستانه سفر رئیس جمهور به استان فارس برگزار می گردد
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13141 | ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۴

رویداد توان در آستانه سفر رئیس جمهور به استان فارس برگزار می گردد

پرتو جنوب

رویداد توان به همت شورای عالی جهاد سازندگی و با مشارکت سازمانها و نهادهای متولی در حوزه محرومیت زدایی در آستانه سفر رئیس جمهور به استان فارس برگزار می گردد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، این رویداد با هدف هم افزایی گروه‌های جهادی و مردمی و مسئولین سازمان‌ها و نهادهای متولی حول موضوعات و مسائل استان فارس برگزار می گردد و با اخذ پیشنهادات اجرایی جهت حل مسائل استان فارس به کار خود پایان خواهد داد.
در این رویداد که با شعار “ایران به توان ما” برگزار می گردد جمعی از گروههای جهادی و مردمی، شرکت های دانش بنیان، موسسات اجتماعی و خیریه، درکنار مسئولین استانی و ملی حضور خواهند داشت.
به نقل از دبیرخانه رویداد توان، ثبت نام از گروهها و موسسات در سایت https://hamebaham.org/campaigns/tavan صورت خواهد پذیرفت و پس از ارزیابی، از ایشان جهت حضور در رویداد دعوت به عمل خواهد آمد.
رویداد توان با هدف تسهیل گری در جلب مشارکت های مردمی، بهره مندی از تجارب و دانش گروه های مردمی در مواجهه و حل مسائل، ایده پردازی و طراحی راهکارهای مردم پایه و امکان سنجی واگذاری حل مسائل به گروه های مردمی و جهادی و در نهایت ایجاد حرکت عمومی در راستای تحقق پیشرفت و آبادانی همه جانبه مناطق هدف طرح ریزی گردیده است.
گفتنی است این رویداد با هدف استفاده از طرح ها و ایده های گروه های مردمی نظیر گروه های جهادی، اندیشکده ها، پژوهشکده ها و… برای حل مسائل استانی و منطقه هدف و همچنین به هم رسانی مسئولین و گروه های مردمی در آستانه سفر رئیس محترم جمهور به استان ها برگزار می‌شود.
رویداد توان در آستانه سفر رئیس جمهور به استان فارس با حضور گروه های مردمی وجهادی پنجشنبه ۱۳ مهرماه برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×