» آرشیو » ۲۶ فقره سرقت در پرونده سارقین درون خودرو در شیراز
آرشیو - حوادث
کد خبر:14319 | ۲۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۳

۲۶ فقره سرقت در پرونده سارقین درون خودرو در شیراز

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی شیراز از شناسایی و دستگیری سارقین درون خودرو با اعتراف به ۲۶ فقره سرقت توسط ماموران کلانتری “۲۶ رحمت و پایگاه تجسس” خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ “فرج شجاعی” در توضیح این خبر بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت درون خودرو در شهرستان شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی شیراز با انجام اقدامات پلیسی، موفق شدند در این خصوص ۲ سارق حرفه‌ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یک اقدام برنامه‌ریزی شده آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه متهمین در تحقیقات پلیسی به ۲۶ فقره سرقت درون خودرو اعتراف کردند، گفت: در بازرسی از انبار آنها تعدادی ضبط و باند خودرو، دوربین مداربسته و …کشف شد.
سرهنگ “شجاعی” با اشاره به اینکه متهمین برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند، تصریح کرد: اگر از شهروندان سرقت درون خودرو صورت گرفته شده است جهت پیگیری موارد مشابه به پایگاه تجسس پلیس واقع در شیراز- میدان گل سرخ- بلوار شیرودی- طبقه فوقانی کلانتری ۲۰ گل‌سرخ مراجعه و نسبت به شناسایی اموال مسروقه خود اقدام کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×