» آرشیو » آسفالت‌ بیش از ۵۴ هزار مترمربع معابر شیراز طی یک هفته
آرشیو - شهرستان
کد خبر:9248 | ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۷

آسفالت‌ بیش از ۵۴ هزار مترمربع معابر شیراز طی یک هفته

پرتو جنوب

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از هفته گذشته آغازشده است، گفت: در طول هفته نخست، ۵۴ هزار و ۵۴۰ مترمربع معابر مناطق یازده‌گانه این کلان‌شهر با تناژ ۶ هزار و ۳۴۱ تُن آسفالت شده است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته نخست مرحله از جهش عمرانی اعلام کرد: در طول هفته نخست، بیش از ۵۴ هزار و ۵۴۰ مترمربع معابر مناطق یازده‌گانه این کلان‌شهر آسفالت شده است.

او در ادامه با تفکیک جزئیات و مساحت معابری که تراش و ترمیم ، لکه‌گیری و روکش آسفالت در معبر، آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معبر زیرسازی شده گفت: مجموعه عملیات هفته نخست به تناژ ۶ هزار و ۳۴۱ مترمربع و متراژ ۵۴ هزار و ۵۴۰ متر مربع بوده است.

جاویدی با بیان اینکه تراش و ترمیم، آسفالت بزرگراه حسینی الهاشمی در بخشی از منطقه ۱۰ انجام‌شده است، افزود: مساحتی از سطح منطقه ۸ نیز لکه‌گیری آسفالت شده است.

روکش آسفالت در معابر دارای آسفالت قدیمی در کوچه ۷۰.۴ قصر دشت در منطقه یک، کندرو بلوار رحمت منتهی به بلوار مدرس در منطقه ۲، کوچه ۳ خیابان صوراسرافیل و کوچه‌های ۳ و ۵ خیابان امام مهدی (عج) در منطقه ۳، خیابان شاه قل بیگی از باهنر و کوچه ۲۸ گلچین غربی و منشعبات در منطقه ۴، کوچه‌های ۱۴ و ۱۶ بنی‌هاشمی به مساحت در منطقه ۵ و پروژه بزرگراه شهید استوار و منشعبات گل یخ در منطقه ۷ نیز انجام‌شده که این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز به آن‌ اشاره کرد.

سخنگوی شهرداری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده کوچه ۸ شهید شجاعی، کوچه ۱۱ شهید شجاعی و کوچه ۲‌.۴ شهید اسلامی و کندرو بلوار رحمت منتهی به بلوار مدرس در منطقه ۲، کوچه ۵.۱۰ تلاش غربی و بولوار تلاش شرقی در منطقه ۳، رینگ اطراف بوستان شهدا در منطقه ۵ روکش آسفالت، ۲۰ متری حاشیه کمربندی در منطقه ۶، منشعبات خیابان شهید مشکل‌گشا در منطقه ۹ و کوچه ۳۳ ب سرداران در منطقه ۱۱ انجام‌شده است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×