» آرشیو » آغاز به کار سمینار درمان های نوین در دندانپزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:14925 | ۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۱

آغاز به کار سمینار درمان های نوین در دندانپزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پرتو جنوب

سمینار سه روزه تازه های درمان در دندانپزشکی صبح امروز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، آغاز به کار کرد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشگاه در آیین آغازین سمینار درمان های نوین در دندانپزشکی با تقدیر از برگزارکنندگان این رویداد علمی گفت: خوشحالیم که توانمندی در مجموعه دندانپزشکی استان فارس به گونه ای است که انجمن دندانپزشکان عمومی ایران شعبه فارس با همکاری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و انجمن دندانپزشکان ایران این سمینار را برگزار می کند و شیراز میزبان این برنامه علمی است.

دکتر «سید وحید حسینی» با اشاره به اهمیت دندانپزشکی در سلامت تمامی افراد جامعه و در سنین مختلف افزود: در همین راستا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز برنامه ها و اقدامات مراقبتی برای کودکان به ویژه در روستاها و شهرها پیاده سازی کرده تا میزان بیماری های مرتبط با دندان کاهش پیدا کند.

او با بیان اهمیت تکنولوژی در دانش دندانپزشکی، توجه به درمان های نوین دندانپزشکی را در توسعه اهداف سلامت دهان و دندان، حائز اهمیت خواند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن تاکید بر اینکه خدمت به بیمار و رفع نیازهای بیماران در اولویت قرار دارد، اضافه کرد: توجه به مسایل علمی و فرهنگی و خدمت به بیماران و مردم، نقش اصلی را در این رشته ایفا می کند؛ چرا که محیط درمان، محیط علم و محیط خدمت، محیطی پاک و مقدس است و باید به گونه ای باشد که مردم در آن احساس آرامش کنند.

او با تاکید بر تداوم بی وقفه محیط دانش اندوزی در عرصه سلامت افزود: ضرورت دارد همه با هم تلاش کنیم تا در پیمودن مسیری که گذشتگان فراهم کرده اند، سبب ارتقای دانشگاه و رشته دندانپزشکی فارس در کشور باشیم.

سمینار سه روزه درمان های نوین در دندانپزشکی از صبح امروز، سوم آبان ۱۴۰۲ در مجتمع فرهنگی رفاهی جهاد دانشگاهی شیراز آغاز به کار کرده و تا پنجم آبان ۱۴۰۲ ادامه دارد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×