» آرشیو » تست شخصیت شناسی؛ سن عقلی شما چقدر است؟
آرشیو - گوناگون
کد خبر:1275 | ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۳۹

تست شخصیت شناسی؛ سن عقلی شما چقدر است؟

پرتو جنوب

در این تست شخصیت سن دل و روح شما با چشم پوشی از سن شناسنامه‌ای شما به چالش کشیده می شود.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اقتصاد آنلاین، در تست شخصیت امروز سعی شده است سن دل و روح شما و پیری و دلمردگی که این روز‌ها گربانگیر جامعه جوانان شده است بررسی شود. در صورتی که با افسردگی دست به گریبان هستید، ممکن است احساس کنید زندگی بیش از حد سخت و طاقت فرسا شده است و حتی جذاب‌ترین فعالیت‌ها نیز قادر به خوشحال کردن تان نیست.

تست شخصیت امروز را از دست ندهید. با قرار گرفتن در وضعیت افسردگی ممکن است احساس کنید رمق انجام کوچک‌ترین کار‌ها را نیز ندارید.

کار‌هایی که قبلا به راحتی از عهده‌ی آن‌ها بر می‌آمدید می‌تواند برای تان بیش از حد سخت و بزرگ جلوه کنند و تمایل داشته باشد تا در لاک تنهایی تان باقی بمانید. حالا بگویید در تصویر چند سگ می بینید؟

..
..
..
.
پاسخ تست :

اگر ۴ سگ دیده اید:
در تحلیل پاسخ شما به تست شخصیت امروز باید بگوییم. سن روح شما بین ۴ تا ۸ سال است و شخصیت شما خلاق است و ایده‌های زیادی برای تبدیل به واقعیت را دارد. شما از شعر و ادبیات برای نزدیک شدن به افکار دیگران استفاده می‌کنید.

اگر ۵ سگ دیده اید:

سن روحی شما بین ۲۵ تا ۳۰ سال دارید و شخصیت شما فردی آرام و ملایم است. شما تمایل دارید در میان همه چیز به دنبال صلح باشید، بنابراین از رویارویی‌ها و چیز‌هایی که در مورد وضعیت فعلی شما شک و تردید ایجاد می‌کند فرار می‌کنید.

اگر ۶ سگ را دیده اید:

سن روح و دل شما بین ۳۰ تا ۳۵ سال است، همچنین شخصیت شما فردی بسیار محتاط و در عین حال واقع بین است. سراغ مسائل منطقی روز می‌روید و تا جایی که می‌توانید از فرصت‌ها نهایت استفاده را می‌کنید.

اگر ۷ سگ را دیده‌اید:

سن دل شما بین ۱۰ تا ۲۰ سال است، همچنین شخصیت شما شبیه یک فرد ساده‌لوح است، اما همچنین تمایل دارید خود را فردی درونگران و پیچیده و مرموز جلوه دهید.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×