» آرشیو » شهردار شیراز: امروز وظیفه همه ما صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است
آرشیو - شهرستان
کد خبر:815 | ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۲

شهردار شیراز: امروز وظیفه همه ما صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است

پرتو جنوب

شهردار کلان‌شهر شیراز با بیان اینکه همه ما مدیون خون شهدا بوده، گفت: امروز وظیفه همه ما صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در جلسه شورای معاونین و مدیران بر برنامه محوری در شهرداری تاکید و با توجه به راهبرد “شیراز ۱۴۰۴” تأکید کرد.

این مقام‌ ارشد مدیریت شهری کلان‌شهر شیراز در این جلسه که در جمع قائم‌مقام، معاونین، شهرداران مناطق، رؤسای سازمان‌ها، مدیران کل، مدیران و مشاورین شهرداری سخن می‌گفت، با بیان اینکه همه ما مدیون خون شهدا بوده، اظهار کرد: امروز وظیفه همه ما صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

شهردار کلان‌شهر شیراز با تشریح طرح سامانه مردم‌رسی تصریح کرد: مدیریت شهری در اجرای بهینه این طرح همکاری کرده و اجازه نمی‌دهد خدشه‌ای به ریل پیشرفت‌های کلان انقلاب اسلامی وارد شود.

فرمانده انتظامی فارس نیز که میهمان مدیریت شهری در جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری شیراز بود، از همراهی شهرداری شیراز با فراجا در استان فارس تقدیر و تصریح کرد: ما قدردان مدیریت شهری در همکاری برای تأمین امنیت مردم هستیم.

سردار رهام‌بخش حبیبی همچنین به تشریح ابعاد روانشناختی حوادث سال اخیر و راه‌های اقناع سازی به‌کار برده شده پرداخت و بر همکاری در سامانه مردم‌رسی نیز تأکید کرد.

معاون اجتماعی سپاه فجر فارس که دیگر میهمان جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری شیراز بود، دفاع مقدس را الگوی بی‌نظیر مردمی دانست که امام خمینی(ره) آن را بنا نهاد و در برهه‌های انقلاب هرجا این الگوی بی بدیل به‌کار برده شده و اراده مردمی بکار گرفته شده، شاهد موفقیت و برکت در آن موضوع بوده‌ایم.

محمدجعفر دوستدار بر استفاده از این مدل بی‌بدیل در حوزه آسیب‌های اجتماعی نیز تأکید کرد.

او که سامانه مردم‌رسی را در حوزه عفاف و حجاب و دیگر مصادیق اجتماعی و شهری تشریح می‌کرد، گفت: این سامانه که برپایه مدل مردمی طراحی شده، مردم را در برابر هم قرار نمی‌دهد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×