» آرشیو » اجرای ۵ طرح عمرانی جدید در منطقه ۴ شیراز
آرشیو - شهرستان

اجرای ۵ طرح عمرانی جدید در منطقه ۴ شیراز

۱۴۰۲-۰۲-۱۸

شهردار منطقه چهار شیراز از اجرای پنج طرح عمرانی جدید با اعتباری افزون بر ۶۵ میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ شیراز،حسام الدین اسدزاده در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه خدمت رسانی و اجرای طرحهای عمرانی در منطقه ۴ به بهترین شکل ممکن در حال اجراست گفت: در مدت اخیر پنج طرح عمرانی و خدماتی اجرایی و تقدیم شهروندان ساکن در این مناطق شده است.
اسدزاده با تشریح جزئیات طرحهای اجرا شده گفت: یکی از این طرحها، اجرای مرحله نخست بهسازی پیاده رو خیابان خادم صادق است که در فاز نخست، با اعتباری افزون بر هشت میلیارد ریال با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان، کهنسالان و افراد ناتوان ساکن در محدوده در حال انجام می باشد.
وی افزود: طرح هندسی و طرحهای ترافیکی در سطح منطقه، ابتدای خیابان فرزدقی با اعتبار هفت میلیارد ریال اجرایی شد تا شاهد بهبود در عبور و مرور و ایمن سازی جریان ترافیکی باشیم.
شهردار منطقه چهار شیراز به فاز سوم بهسازی های صورت گرفته در باغ جنت اشاره و خاطرنشان کرد: بهسازی و کف فرش باغ جنت با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال به منظور رفع نازیبایی بصری و بهسازی کف فرش موارد تعمیراتی موجود و زیبایی این باغ، از دیگر طرحهای در حال اجرای عمرانی بوده است.
اسدزاده همچنین به سایر برنامه های اجرا شده عمرانی اشاره و از مهمترین آن را رفع اختلاف ارتفاع و بهسازی ایستگاههای اتوبوس و و اجرای رمپ در معابر از قبیل معابر امیرکبیر، خیابان ظهور و سطح منطقه برای تسهیل در عبور و مرور افراد کهنسال، معلولان و همچنین ایمن سازی مسیر معابر با مبلغی بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.
وی بیان کرد: همچنین لکه گیری آسفالت معابر سطح منطقه با مبلغ ۲۵ میلیارد ریال به منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و رفع خرابی روکش آسفالت موجود حال اجرا می باشد.
شهردار منطقه چهار شیراز در پایان با درخواست از شهروندان برای پرداخت به موقع عوارض شهری گفت: مردم لایق بهترین ها هستند و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات شایسته آنان بکار می گیریم.

  • ×