» آرشیو » اجرای ۵ طرح عمرانی جدید در منطقه ۴ شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:1981 | ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۱

اجرای ۵ طرح عمرانی جدید در منطقه ۴ شیراز

پرتو جنوب

شهردار منطقه چهار شیراز از اجرای پنج طرح عمرانی جدید با اعتباری افزون بر ۶۵ میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ شیراز،حسام الدین اسدزاده در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه خدمت رسانی و اجرای طرحهای عمرانی در منطقه ۴ به بهترین شکل ممکن در حال اجراست گفت: در مدت اخیر پنج طرح عمرانی و خدماتی اجرایی و تقدیم شهروندان ساکن در این مناطق شده است.
اسدزاده با تشریح جزئیات طرحهای اجرا شده گفت: یکی از این طرحها، اجرای مرحله نخست بهسازی پیاده رو خیابان خادم صادق است که در فاز نخست، با اعتباری افزون بر هشت میلیارد ریال با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان، کهنسالان و افراد ناتوان ساکن در محدوده در حال انجام می باشد.
وی افزود: طرح هندسی و طرحهای ترافیکی در سطح منطقه، ابتدای خیابان فرزدقی با اعتبار هفت میلیارد ریال اجرایی شد تا شاهد بهبود در عبور و مرور و ایمن سازی جریان ترافیکی باشیم.
شهردار منطقه چهار شیراز به فاز سوم بهسازی های صورت گرفته در باغ جنت اشاره و خاطرنشان کرد: بهسازی و کف فرش باغ جنت با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال به منظور رفع نازیبایی بصری و بهسازی کف فرش موارد تعمیراتی موجود و زیبایی این باغ، از دیگر طرحهای در حال اجرای عمرانی بوده است.
اسدزاده همچنین به سایر برنامه های اجرا شده عمرانی اشاره و از مهمترین آن را رفع اختلاف ارتفاع و بهسازی ایستگاههای اتوبوس و و اجرای رمپ در معابر از قبیل معابر امیرکبیر، خیابان ظهور و سطح منطقه برای تسهیل در عبور و مرور افراد کهنسال، معلولان و همچنین ایمن سازی مسیر معابر با مبلغی بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.
وی بیان کرد: همچنین لکه گیری آسفالت معابر سطح منطقه با مبلغ ۲۵ میلیارد ریال به منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و رفع خرابی روکش آسفالت موجود حال اجرا می باشد.
شهردار منطقه چهار شیراز در پایان با درخواست از شهروندان برای پرداخت به موقع عوارض شهری گفت: مردم لایق بهترین ها هستند و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات شایسته آنان بکار می گیریم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×