» آرشیو » آغاز طرح انتظامی ترافیکی نوروز ۱۴۰۲ در استان فارس
آرشیو - شهرستان
کد خبر:3852 | ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۷

آغاز طرح انتظامی ترافیکی نوروز ۱۴۰۲ در استان فارس

پرتو جنوب

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به آغاز طرح انتظامی ترافیکی نوروز ۱۴۰۲، گفت: این طرح تا ۱۴ فروردین و در تمامی معابر درون و برون شهری اجرایی می شود.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “یوسف ملک زاده” در مراسم افتتاحیه طرح انتظامی ترافیکی نوروز ۱۴۰۲ استان فارس، اظهار داشت: استان فارس با توجه به داشتن جاذبه های فراوان گردشگری و همچنین آثار تاریخی، در تعطیلات نوروز پذیرای تعداد زیادی از مسافران نوروزی از جای جای نقاط کشور خواهد بود.
وی ادامه داد: در این خصوص طرح انتظامی- ترافیکی در استان فارس از ۲۴ اسفند سال جاری آغاز و تا ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس افزود: این طرح در حوزه پلیس راه از طریق ۲۲ پاسگاه پلیس راه، ۲ پایگاه جاده ای و روزانه بیش از ۱۹۰ تیم گشت و نزدیک به ۴۵۰ نیرو اجرایی خواهد شد.
سردار ملک زاده افزود: در حوزه پلیس راهور نیز تعداد ۲۲ ایستگاه پلیس راهور، ۱۰۷ گشت خودرویی، ۱۱۲ گشت موتورسوار و روزانه ۵۹۰ نیرو بکارگیری خواهند شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مردم عزیز استان فارس لایق ارائه بهترین خدمات هستند و همه دستگاه ها و نهادهای مربوطه باید ضمن خدمت رسانی مطلوب به مردم در این خصوص، در راستای پیشگیری از وقوع تصادفات و کاهش آن با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.
سردار ملک زاده با اشاره به اینکه باید از ظرفیت های موجود به نحو احسن در این راستا استفاده کرد، افزود: هر یک نفر با اقدامات خوب و جهادی خود می تواند از وقوع یک حادثه رانندگی جلوگیری و باعث نجات جان یک انسان شود که این موضوع بسیار ارشمند است.
وی از کلیه سازمان های مرتبط با امر ترافیک و امداد و نجات جاده ای که همکاری و تعامل بسیار مناسبی با پلیس داشتند، تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدواریم با این تعامل و همکاری مناسب، شاهد کاهش حوادث رانندگی در محورهای مواصلاتی استان فارس باشیم.
در این مراسم، به تعدادی از اعضای وابسته پلیس راه لوح تقدیر اهدا و از زحمات و تلاش های آن ها تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
در پایان این مراسم، واحدهای موتوری و خودرویی حاضر در میدان با نظم خاصی از مقابل جایگاه رژه رفتند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×