» حوادث » عملیات تعقیب و گریز و کشف ۱۲۸ کیلوگرم تریاک در لارستان
حوادث
کد خبر:26302 | ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۳۳

عملیات تعقیب و گریز و کشف ۱۲۸ کیلوگرم تریاک در لارستان

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: قاچاقچیان پس از ۲۰ دقیقه تعقیب و گریز در شهرستان لارستان زمین‌گیر و در بازرسی از خودرو آنان ۱۲۸ کیلوگرم تریاک کشف شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سردار “رهام‌بخش حبیبی” اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با سوداگران مرگ، روز گذشته مأموران پلیس لارستان مطلع شدند قاچاقچیان با یک سواری سمند در حال انتقال مقادیری تریاک از محورهای فرعی این شهرستان هستند که بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: بلافاصله تیم‌های عملیاتی به محور مورد نظر اعزام و با اقدامات اطلاعاتی و همچنین گشت‌‌زنی‌های محسوس و نامحسوس، سواری سمند را شناسایی و دستور ایست دادند که راننده بدون توجه اقدام به فرار کرد.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه پس از ۲۰ دقیقه تعقیب و گریز، ماموران انتظامی موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی سواری سمند را توقیف و راننده و سرنشین قاچاقچی را دستگیر کنند، تصریح کرد: در بازرسی از آن خودرو ۱۲۸ کیلوگرم تریاک کشف شد.
سردار “حبیبی” با بیان اینکه قاچاقچیان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تأکید کرد: پلیس با عزمی راسخ با هرگونه فعالیت قاچاقچیان که امنیت و سلامت جوانان و نوجوانان را مورد تهدید قرار می‌دهد برخورد خواهد کرد و تحقق این امر مستلزم مشارکت همگانی مردم با پلیس در گزارش اینگونه موارد از طریق تلفن ۱۱۰ است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×