» آرشیو » استاندار فارس: تخصیص منابع بر اساس عملکرد دستگاه‌ها خواهد بود
آرشیو - شهرستان
کد خبر:1825 | ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۲

استاندار فارس: تخصیص منابع بر اساس عملکرد دستگاه‌ها خواهد بود

پرتو جنوب

استاندار فارس گفت: امسال تخصیص منابع در استان بر اساس عملکرد دستگاه‌ها در زمینه ارتقاء زیرساخت های تعاون خواهد بود.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه، در دیدار با دبیر کارگروه تعاون و مردمی سازی اقتصاد دفتر رییس جمهور در شیراز افزود: بر همین اساس عملکرد دستگاههای استانی در زمینه میزان بازدهی آنها در این حوزه بررسی خواهد شد.
وی، تعاون را یکی از اصلی ترین راههای حل مشکلات کشور دانست و ادامه داد: جمهوری اسلامی همواره بر تعاون به عنوان یک راه حل اساسی برای رسیدن به رفاه، عدالت اجتماعی و توسعه کشور تاکید داشته است.
استاندار فارس، ضمن تاکید بر لزوم حمایت و توجه بیشتر به اقشار ضعیف جامعه ادامه داد: هر فرد و گروهی می تواند به سهم خود در حوزه تولید نقش داشته باشد و همواره می کوشیم حمایت های همه جانبه‌ای از تولید و تولید کننده داشته باشیم چرا که یکی از اهداف نهایی تولید، ایجاد اشتغال است.

ایمانیه، خواستار ارتقاء زیرساخت‌های تعاون و ایجاد باورمندی در جامعه شد و گفت: تعاون تاثیر به سزایی در منافع اجتماعی دارد و برای افزایش اثرات تعاون باید با تجمیع فعالیتهای دستگاه‌های ذیربط ‌از موازی کاری جلوگیری کرد.
وی، به ظرفیت های بی نظیر فارس نیز اشاره کرد و حوزه صنایع دستی یکی از ظرفیتها و پتانسیل‌های استان است که از دیر باز مورد توجه مردم این استان بوده و می توان از طریق تعاون و فراهم کردن نمودن الزامات آن، به عنوان یکی از مسیرها در جهت ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم به آن توجه کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×