» آرشیو » آغاز فرایند ثبت نام قطعی داوطلبان نمایندگی مجلس در فارس
آرشیو - شهرستان
کد خبر:14457 | ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۸

آغاز فرایند ثبت نام قطعی داوطلبان نمایندگی مجلس در فارس

پرتو جنوب

رییس ستاد انتخابات فارس گفت: فرایند ثبت نام قطعی داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در فارس که همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح امروز پنجشنبه ۲۷ مهرماه آغاز شده تا سوم آبانماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط و امور بین‌الملل استانداری فارس، اسماعیل قزل سفلی رییس ستاد انتخابات استان فارس با بیان اینکه فرایند ثبت نام قطعی داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در فارس که همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح امروز پنجشنبه ۲۷ مهرماه آغاز شده تا سوم آبانماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. گفت: بر این اساس آن دسته از داوطلبان نمایندگی مجلس که در مرحله پیش ثبت نام شرکت کرده و کد رهگیری دریافت کرده‌اند طی مدت مذکور با مراجعه به سامانه keshvar.moi.ir نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: امکان ویرایش اطلاعات فقط تا زمانی که داوطلبان ثبت نهایی را نزده‌اند وجود دارد و پس از آن امکان بازگشت دو باره و ویرایش اطلاعات وجود ندارد و بنابراین لازم است که داوطلبان اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد کنند.

او اظهار کرد: همچنین در این مرحله امکان جا به جایی حوزه انتخابیه که داوطلبان در مرحله پیش ثبت نام انتخاب کرده اند وجود دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: همچنین در اجرای قانون شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، ضروری است که داوطلبان در زمان ثبت نام قطعی یک شماره حساب غیر تجاری در سامانه وارد کنند.

قزل سفلی افزود: همچنین برابر قانون جدید انتخابات، داوطلبان باید پنج سال سابقه اجرایی، قضایی، آموزشی و پژوهشی داشته باشند و گواهی معتبر آن نیز به تایید بالاترین مقام نهاد یا موسسه رسیده باشد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×