» آرشیو » حضور فرمانده کل انتظامی کشور در شیراز
آرشیو - اجتماعی - شهرستان
کد خبر:18319 | ۱۳ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۸

حضور فرمانده کل انتظامی کشور در شیراز

پرتو جنوب

سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی کشور، امروز به شیراز سفر کرد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری پلیس؛ دیدار با نماینده ولی فقیه در استان فارس، شرکت در جلسه جمع بندی نظارت تخصصی، دیدار چهره به چهره با کارکنان انتظامی، دیدار با خانواده معظم شهدا و بازدید از پروژه های در حال احداث در مجموعه انتظامی استان از مهمترین برنامه های سفر سردار “رادان” به استان فارس بود.

تأکید بر لزوم زیرساخت های انتظامی
فرمانده کل انتظامی کشور با تأکید بر لزوم زیرساخت های انتظامی، گفت: هیچ توسعه ای را نمی پذیریم، مگر اینکه زیرساخت آن در شأن و قواره کارکنان انتظامی باشد.
سردار “احمد رضا رادان” در جلسه جمع بندی نهایی نظارت ستادی از فرماندهی انتظامی استان فارس، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و روز زن و همچنین گرامی داشت سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت : استان فارس، استان پهناوری است و با وجود فرماندهان و مدیران انتظامی خوب و خاصه فرمانده ای مقتدر، پرکار و پر تلاش همچون سردار حبیبی، در حوزه های مختلف انتظامی در حال رشد است.
وی ادامه داد: رشد و تعالی و پیشرفت در حوزه مأموریت های انتظامی در استان فارس قابل قبول و روبه جلو است.

سردار رادان برخورد مقتدرانه با مخلان نظم و امنیت عمومی را یکی از نقاط قوت فرماندهی انتظامی استان فارس عنوان کرد و گفت: مجرمان، اشرار و مخلان نظم و امنیت عمومی زمانی که بدانند هزینه شرارت و ناامنی بالا است، جرأت نمی کنند که برای مردم ایجاد ناامنی کنند.
فرمانده کل انتظامی کشور با تأکید بر لزوم زیرساخت های انتظامی، گفت: هیچ توسعه ای را نمی پذیریم، مگر اینکه زیرساخت آن در شأن و قواره کارکنان انتظامی باشد.
وی با بیان اینکه نوع مشارکت ما در توسعه جامعه باید اقتدار آفرین باشد، گفت: حُسن نظارت تخصصی این است که توجه فرمانده را به معایب و نواقص جلب می کند.
فرمانده کل انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: در موضوع منازل سازمانی انتظار این است که فرماندهان انتظامی توجه ویژه داشته باشند تا مشکلات کارکنان انتظامی در این حوزه برطرف گردد.
سردار رادان در پایان با تأکید بر لزوم اختصاص تجهیزات به کارکنان پلیس در مأموریت های مختلف، گفت: استفاده از دوربین البسه در همه مأموریت های پلیسی مورد تأکید است.

همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم
فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به جانفشانی ها و ایثارگری های شهدای گرانقدر فراجا، گفت: همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم.
سردار “احمد رضا رادان” در دیدار با خانواده شهید والامقام سرهنگ “احسان بخشنده” در شیراز، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و همچنین تبریک و تسلیت شهادت این مأمور فداکار انتظامی، اظهار داشت: کارکنان انتظامی در سراسر کشور با رشادت و جانفشانی به مردم خدمت کرده و در مسیر تأمین نظم و امنیت شهروندان جان خود را فدا می کنند.
وی با اشاره به جانفشانی ها و ایثارگری های شهدای گرانقدر فراجا، گفت: همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم.
فرمانده کل انتظامی کشور بیان کرد: شما خانواده های معظم شهدا ما را برای خدمت رسانی به مردم دعا کنید تا ان شاء الله مانند شهدای عزیز عاقبت به خیر شویم.

برپایی میز خدمت فرماندهی انتظامی کل کشور در فارس
در سفر فرمانده انتظامی کل کشور به استان، میز خدمت در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات کارکنان انتظامی برپا شد.
در این راستا معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی فرماندهی انتظامی کشور با شنیدن مسائل و مشکلات کارکنان انتظامی استان فارس، دستورات لازم در جهت رفع مشکلات را صادر کردند.

حضور سردار رادان در مراسم غبارروبی حرم مطهر شاهچراغ(ع)
به مناسبت ولادت با سعادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) ، ضریح مطهر حرم شاهچراغ (ع) با حضور سردار رادان، فرمانده انتظامی کل کشور غبارروبی و عطر افشانی شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×