» آرشیو » تیم فوتسال جوانان کازرون، قهرمان مسابقات لیگ برتر استان فارس
آرشیو - ورزشی
کد خبر:13731 | ۱۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۳

تیم فوتسال جوانان کازرون، قهرمان مسابقات لیگ برتر استان فارس

پرتو جنوب

تیم فوتسال شهیدحاج اصغر ارجی کازرون(مالک اشتر)، قهرمان مسابقات فوتسال لیگ برتر استان فارس در رده جوانان شد.
به گزارش خبرنگار پرتو جنوب، علی فرهمند فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر از حوزه مقاومت بسیج امام علی(ع) سپاه ناحیه کازرون اظهار داشت: بسیجیان تیم فوتسال شهید ارجی کازرون با شکست دادن همه حریفان خود در مسابقات لیگ برتر جوانان استان فارس مقام قهرمانی را کسب نمودند.
وی ادامه داد: مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان فارس با حضور ۱۰ تیم در قالب دو گروه در شهرهای صفاشهر و جهرم برگزار شد و تیم شهید ارجی کازرون در مرحله اول این بازیها در جهرم با تیم های میزبان، نی ریز، خاوران و فسا هم گروهی شد که پس از مساوی در مقابل میزبان بازیها با نتیجه ۳بر۳، تیم نی ریز را ۶ بر ۱ ، خاوران را ۱۴ بر ۳ و فسا را ۴ بر ۱ شکست داد و بعنوان تیم اول از گروه ۱ صعود کرد.
فرهمند اضافه کرد: این بازیها در مرحله نهایی با حضور ۴ تیم آباده، جهرم وصفاشهر به میزبانی کازرون برگزار شد که تیم شهیدحاج اصغر ارجی وابسته به پایگاه مقاومت بسبج مالک اشتر کازرون در نیمه نهایی با نتیجه ۶ بر ۱ آباده را شکست داده و جهرم نیز ۵ بر ۰ صفاشهر را پشت سر گذاشت تا دیدار دوباره کازرون و جهرم این بار به میزبانی کازرون تکرار شود.
وی یادآور شد: جوانان کازرون که از حمایت پرشور هواداران برخوردار بودند در یک بازی منطقی و مسلط با نتیجه ۴ بر ۲ در مسابقه پایانی جهرم را شکست دادند و مقتدرانه و بدون شکست قهرمان لیگ برتر فوتسال جوانان استان فارس شدند.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر کازرون خاطر نشان نمود: در این دوره از مسابقات امین محمدبازیار به عنوان آقای گل بازیها، علی قاسمی به عنوان فنی ترین بازیکن و امیرعباس رویان به عنوان برترین دروازه بان بازیها از تیم شهید ارجی مالک اشتر کازرون انتخاب شدند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×