» آرشیو » رمزگشایی از قتل خیابانی
آرشیو - حوادث
کد خبر:1860 | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۱

رمزگشایی از قتل خیابانی

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی شهرستان فسا از دستگیری قاتل ۲۷ ساله ای خبر داد که آذرماه سال گذشته، مرد ۴۳ ساله ای را در خودرو شخصی اش به قتل رسانده بود.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ محمدهاشم قسام در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: شامگاه دهم آذرماه سال گذشته طی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر جراحت با سلاح سرد منجر به فوت راننده خودرو سواری پراید در یکی محلات فسا توسط فردی ناشناس، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار افسران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد مقتول که راننده خودرو پراید بوده در مسیری از رانندگی اش، با راکب موتورسیکلتی بحث لفظی داشته است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه تنها سرنخ پلیس، مشاجره با راکب ناشناس موتورسیکلت بود، اظهار کرد: با اقدامات تخصصی کارآگاهان، از جمله بررسی صحنه جرم، تحقیق از شاهدین و استفاده از سایر توانمندیهای پلیس انگشت اتهام قتل به سوی جوان ۲۷ ساله از آشنایان مقتول نشانه رفت که سابقه اختلاف شخصی با وی داشته است.
سرهنگ “قسام” به شناسایی و دستگیری متهم ۴ ماه پس از قتل اشاره کرد و گفت: علیرغم ادله موجود و گواهی شاهدین، وی منکر هرگونه حضور در شب ماجرا و درگیری با مقتول بود.
فرمانده انتظامی فسا از تحقیقات فنی کارآگاهان گفت و تصریح کرد: متهم نهایتا در مواجهه با دلایل کافی و مستندات افسران پلیس لب به سخن گشود و به قتلِ مقتول با سلاح سرد حین رانندگی به علت کینه ورزی اعتراف کرد.
وی از کشف آلت قتل در منزل شخصی متهم خبر داد و در پایان از همکاری صمیمانه شهروندان فهیم و قانونمند با خادمان خود در انتظامی شهرستان قدردانی کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×