» آرشیو » قتل همسر؛ پشت پرده واژگونی خودرو
آرشیو - حوادث
کد خبر:19384 | ۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۷

قتل همسر؛ پشت پرده واژگونی خودرو

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: واژگونی خودرو پراید منجر به فوت، قتل خانوادگی بوده و عاملان آن توسط مأموران انتظامی دستگیر شدند.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ “فرهاد آراوند” در گفت و گو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: در خرداد ماه سال جاری واژگونی منجر به آتش سوزی یک دستگاه خودرو پراید در یکی از محورهای مواصلاتی که به فوت راننده منجر شد، به پلیس گزارش می گردد لیکن در بررسی صحنه توسط کارشناسان خبره تصادفات، واژگونی خودرو مشکوک بوده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در استعلام از شماره پلاک خودرو، هویت راننده (مردی ۳۸ ساله) مشخص و محل سکونت وی شهرستان فسا بود، افزود: با دستور مرجع قضائی استان فارس، پرونده جهت سیر مراحل قانونی به شهرستان فسا تحویل و به دلیل احتمال قتل عمدی با برنامه ریزی دقیق، برای رسیدگی به پلیس آگاهی ارجاع داده شد.

بیشتر بخوانید:

قتل به خاطر اختلافات مالی

وی با بیان اینکه ماموران پلیس تحقیقات ویژه خود را در این خصوص آغاز کردند، تصریح کرد: با اقدامات فنی و پلیسی، کارآگاهان پلیس به همسر متوفی (خانم ۲۶ ساله) که با وی اختلافاتی نیز داشته است، مشکوک شدند.
سرهنگ آراوند با اشاره به ارتباط همسر متوفی با یک فرد دیگر (مردی ۴۰ ساله)، تصریح کرد: با صدور دستور قضائی، هر دو نفر دستگیر و در تحقیقات تخصصی پلیس، به قتل راننده خودرو پراید با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.
وی گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که فرد دوم این پرونده با هماهنگی همسر مقتول، ضمن به قتل رساندن وی (از طریق خفگی)، جسد را در خودرو پراید مقتول گذاشته و با ایجاد یک تصادف ساختگی (واژگونی خودرو پراید)، نقشه شوم خود را عملی کرده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان فسا با بیان اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده روانه دادسرا شدند، از شهروندان خواست: برای حل مشکلات و اختلافات خانوادگی، از ظرفیت مشاوران و مددکاران اجتماعی استفاده و در صورت عدم حل مشکل، به دادگاه خانواده مراجعه و از بروز اتفاقات تاسف بار مشابه جلوگیری نمایند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×