» آرشیو » قتل به خاطر اختلافات مالی
آرشیو - حوادث
کد خبر:19975 | ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۵

قتل به خاطر اختلافات مالی

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی “مهر” گفت: با پیگیری ماموران این فرماندهی، قاتل و همدستش در شهرستان لامرد دستگیر شدند.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ “بهادر رزمجویی” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع قتلی در ۲۹ آذر ماه سال جاری در کوه‌های اطراف شهرستان مهر، کارآگاهان پلیس به محل مراجعه و بررسی‌های همه جانبه برای مشخص شدن موضوع، شناسایی و دستگیری قاتل انجام شد.
وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی پس از تحقیقات تکمیلی و با به کارگیری شگردهای پلیسی، قاتل و همدستش را در شهرستان لامرد از توابع این استان شناسایی و پس از هماهنگی قضایی آنان را دستگیر کردند.

بیشتر بخوانید:

 خودکشی پس از قتل همسر

سرهنگ “رزمجویی” گفت: متهمین در مواجهه با دلایل و مدارک موجود به قتل اعتراف و بیان کردند در روز وقوع، به علت اختلاف مالی با مقتول وی را به کوه های اطراف شهرستان مهر انتقال داده و وی را با شلیک اسحله کلت به قتل رساندم.
فرمانده انتظامی مهر با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمین یک قبضه اسلحه کلت که در صحنه استفاده شده بود کشف شد، تصریح کرد: قاتل و همدستش برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: وقوع چنین نزاع هایی مصداق بارز اخلال در نظم عمومی است برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت در دستور کار پلیس می‌باشد و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×