» حوادث » قتل به دلیل عدم پرداخت اجاره خانه/ دستگیری قاتل در بوشهر
حوادث
کد خبر:24359 | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۴۲

قتل به دلیل عدم پرداخت اجاره خانه/ دستگیری قاتل در بوشهر

پرتو جنوب

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: قاتلی که به دلیل عدم پرداخت اجاره با صاحب خانه درگیر و وی را به قتل رسانده بود در بوشهر دستگیر شد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ “کاووس حبیبی” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، بیان کرد: در خردادماه سال گذشته در پی گزارشی به پلیس ۱۱۰ مبنی بر بوی تعفن در یک منزل مسکونی در یکی از محله‌های شیراز، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: با هماهنگی قضایی درب منزل مذکور باز و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که فردی حدودا ۵۰ ساله بوسیله سلاح سرد از ناحیه سینه و شکم مورد جراحت قرار گرفته و به دلیل خونریزی شدید، چند روزی نیز از فوت وی می‌گذرد.

رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: فرضیه قتل محرز و کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی مطلع شدند که قاتل پس از این ماجرا شیراز را ترک و گوشی موبایل خود را خاموش و به استان بوشهر سفر و خود را از دید پلیس مخفی کرده است.
سرهنگ “حبیبی” ادامه داد: ماموران پس از اخذ نیابت قضایی به استان بوشهر اعزام و پس از چند روز تلاش شبانه‌روزی و اقدامات تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل را شناسایی و وی را دستگیر کنند.

بیشتر بخوانید:

 چاقوی پسر درون سینه پدر

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مرد قاتل ۳۸ ساله در بازجویی اولیه اقرار کرد که با مقتول در شیراز آشنا شده بودم و در منزلش زندگی می‌کردم و به وی اجاره می‌دادم و در تاریخ وقوع قتل به خاطر مسائل مالی و اجاره عقب افتاده با من بحث کرد و من نیز با سلاح سرد وی را به قتل و متواری شدم.
وی با بیان اینکه قاتل پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، تصریح کرد: بروز این چنین وقایع تاسف‌بار، به دلیل ضعف در کسب مهارت‌های زندگی است؛ به شهروندان توصیه می‌گردد با خویشتنداری و همچنین پیگیری مشکلات از طریق معتمدین و یا مراجع قانونی، از بروز موارد مشابه که غیر قابل جبران است، پیشگیری کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×