» حوادث » قتل پدر ۴۶ ساله توسط پسر ۴۷ ساله
حوادث
کد خبر:24404 | ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۲۷

قتل پدر ۴۶ ساله توسط پسر ۴۷ ساله

پرتو جنوب

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: پسری که در سال ۷۹ پدر ۴۶ ساله خود را در یکی از محله‌های شیراز با ضربات چاقو به قتل رسانده بود دستگیر و روانه دادسرا شد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ “کاووس حبیبی” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، بیان کرد: در سال ۱۳۷۹ یک فقره قتل به پلیس آگاهی اعلام و ماموران پلیس آگاهی موضوع را مورد بررسی قرار دادند.
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که پسر ۲۳ ساله با پدر خود درگیر و با ضربات سلاح سرد وی را به قتل و متواری می‌شود.
رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه از قاتل هیچ سر نخی در دست نبوده و توفیقی در جهت دستگیری قاتل فراری حاصل نشده بود، گفت: مجددا مراتب به صورت جدی در دستور کار کارآگاهان دایره پی‌جویی قتل قرار گرفت و مطلع شدند که قاتل پس از سال‌ها متواری بودن، به اتهام سرقت در زندان شیراز تحمل حبس می‌نماید.

بیشتر بخوانید:

 چاقوی پسر درون سینه پدر

سرهنگ “حبیبی” با اشاره به اینکه قاتل که در حال حاضر سن وی ۴۷ سال می‌باشد برای بازجویی از زندان به پلیس آگاهی منتقل شد، گفت: متهم در تحقیقات تکمیلی علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی اعلام کرد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاتل برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، تصریح کرد: شهروندان عزیز همواره باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند و با مراجعه به مراکز مشاوره فعال و دارای مجوز، مشکلات خود را بر طرف کنند تا شاهد حوادث این چنین دلخراشی نباشیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×