» آرشیو » افشای راز یکی از قتل های خبرساز در آباده
آرشیو - حوادث
کد خبر:1021 | ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۳

افشای راز یکی از قتل های خبرساز در آباده

پرتو جنوب

رییس پلیس آگاهی استان فارس از شناسایی و دستگیری عامل قتل یک زن در شهرستان آباده خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کاووس حبیبی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: در پی به قتل رسیدن یک زن و پیدا شدن جسد وی در اطراف شهرستان آباده در ۲۶ فروردین ماه سال جاری، شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان وقوع این قتل به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و تلاش های شبانه روزی، در نهایت فرد قاتل شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.
سرهنگ حبیبی با بیان اینکه علت قتل در دست بررسی می باشد، گفت: قاتل ۶۷ ساله با استفاده از یک قبضه سلاح سرد ( چاقو) این زن را به قتل رسانده و جسدش را به طور فجیعی مثله می کند.
رییس پلیس آگاهی استان فارس با بیان اینکه در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد، یادآور شد: چند روز پیش یک زن دیگر نیز در شهرستان آباده به قتل رسیده که هیچ ارتباطی به این پرونده ندارد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان آن جنایت نیز به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.
سرهنگ حبیبی تاکید کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و ماموران انتظامی با هر فرد که بخواهد امنیت و ارامش مردم را به خطر بیندازدبرابر قانون و قاطعانه برخوردخواهند کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×