» آرشیو » آغاز فعالیت قرارگاه رسانه ای ستاد انتخابات استان فارس در بخش رسانه ملی
آرشیو - سیاسی
کد خبر:18586 | ۱۷ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۷

آغاز فعالیت قرارگاه رسانه ای ستاد انتخابات استان فارس در بخش رسانه ملی

پرتو جنوب

رئیس ستاد انتخابات فارس گفت: با اصلاحات صورت گرفته در قانون انتخابات و برابر ماده ۸۱ این قانون، نامزدها می‌توانند از ظرفیت‌های دولتی و شهرداری‌ها و رسانه ملی به صورت عادلانه در زمان تبلیغات انتخاباتی بهره‌مند شوند.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، اسماعیل قزل سفلی در نشست آغاز به کار قرارگاه رسانه‌ای ستاد انتخابات فارس در بخش رسانه ملی گفت: با تغییرات صورت گرفته در قانون تبلیغات انتخابات، نامزدها می‌توانند از ظرفیت‌های دولتی همچون رسانه ملی جهت معرفی برنامه‌های خود استفاده کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: در این زمینه با تلاش صدا و سیمای مرکز فارس مقدمات ایجاد ۱۵ شبکه تلویزیونی محلی برای هریک از حوزه های انتخابیه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فارس در حال فراهم شدن است. رادیو نما، سالن های اجتماعات، سالن های ورزشی، محل های نصب تبلیغات نامزدها، آگهی نماهای الکترونیکی و تبلیغاتی و… با استفاده امکانات دستگاه های دولتی، نهادها و شهرداری‌ها از جمله این ظرفیت هاست که نحوه این کار را هیات استانی بررسی تبلیغات به صورت عادلانه برای همه نامزد‌ها تعیین خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

هشدار پلیس فتا درخصوص اینترنت رایگان

وی در خصوص زمان تبلیغات نامزدها اظهار کرد: اسامی نامزدهای قطعی هشت روز قبل فرآیند اخذ رای منتشر خواهد شد و تا یک روز قبل از رای گیری فرصت تبلیغات خواهند داشت.

شایان ذکر است این نشست به صورت مشترک با حضور فرمانداران استان و مدیر کل و معاونان صدا و سیمای مرکز فارس برگزار شد و قرارگاه رسانه‌ای ستاد انتخابات فارس در بخش رسانه ملی آغاز به کار کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×