» اجتماعی » قرعه کشی خودرو برای مشترکان خوش مصرف برق به صورت ماهانه انجام می‌شود
اجتماعی
کد خبر:24252 | ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۵

قرعه کشی خودرو برای مشترکان خوش مصرف برق به صورت ماهانه انجام می‌شود

پرتو جنوب

مدیرعامل شرکت توانیر گفت: مشترکان برق با کاهش هر کیلووات مصرف نسبت به سال قبل امتیاز و شانس بیشتری برای قرعه کشی خودرو خواهند داشت.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛  مصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت توانیر و سخنگوی صنعت برق به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: مشترکان با قرائت کنتور‌های خود می‌توانند کاهش مصرف خود را مدیریت کنند و برای شرکت در قرعه کشی جوایزی که امسال برای مشترکان خوش مصرف در نظر گرفته شده، امتیاز دریافت کنند. مشترکان با مجموع امتیازاتی که جمع می‌کنند شانس شرکت در قرعه کشی خودرو که شامل ۶۰۰ دستگاه است را پیدا می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

تعرفه قبوض برق امسال افزایش نمی‌یابد

او افزود: این قرعه کشی‌ها که از آغاز طرح پاداش مدیریت مصرف شروع می‌شود تا شهریور ادامه دارد و به صورت ماهانه انجام می‌شود. مشترکان برق به اندازه امتیازی که با کاهش مصرف کسب می‌کنند، شانس بیشتری در قرعه کشی خواهند داشت. جوایز دیگر هم شامل لوازم خانگی و موارد دیگر است.

رجبی مشهدی در تشریح چگونگی کسب امتیاز توسط مشترکان گفت: نحوه تخصیص امتیازات نیز به این شکل است که مشترکان به ازای هر کیلوواتی که مصرف خود را کاهش می‌دهند، یک امتیاز دریافت می‌کنند و معیار کاهش مصرف نیز، مصرف مشابه آنها در سال قبل است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×