» آرشیو » پایان کار مالخران اموال مسروقه در شیراز
آرشیو - حوادث
کد خبر:17067 | ۲۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۶

پایان کار مالخران اموال مسروقه در شیراز

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری دو نفر مالخر و کشف ۵ میلیارد ریال اموال مسروقه در شهر صدرا خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سرهنگ” فرج شجاعی”، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل و اماکن خصوصی از شهروندان در فاز دوم شهر “صدرا”، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران “کلانتری ۲۹ بصیرت” قرار گرفت.
وی بیان داشت : مأموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی موفق شدند ۲ نفر مالخر اموال مسروقه را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی، آنان را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.
سرهنگ” شجاعی” افزود : در بازرسی از انبار متهمان، مقادیر زیادی سیم و کابل مسی، انواع شیر مخلوط حمام و دستشویی ، انواع شیر آتش نشانی و شیر فلکه، چراغهای لاک پشتی معابر شهری، انواع پمپ آب و موتور برق، انواع دریل و سنگ فرز ، کنتور آب، کابل برق ضخیم، باطری خودرو ، قیچی، سیم چین و موتور جوش کشف شد.
فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش کالای کشف شده را ۵ میلیارد ریال ارزیابی کردند، عنوان داشت: با اعترافات صریح متهمان در خرید اموال مسروقه، برای آنان پرونده قضایی تشکیل و برای رسیدگی به جرم خود به مرجع قضایی تحویل داده شدند.
این مقام انتظامی از شهروندان شهر صدرا در خواست کرد، چنانچه اموالی (اموال ذکر شده بالا) از آنان سرقت شده جهت شناسایی و مشاهده وسایل خود به کلانتری ۲۹″ بصیرت” واقع در قاز دوم صدرا مراجعه نمایند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×