» آرشیو » فرمانده انتظامی شهرستان کازرون: معتمدین و متنفذین بازوان توانمند پلیس و افراد تاثیر گذار در جامعه هستند
آرشیو - شهرستان
کد خبر:10172 | ۳ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۲۷

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون: معتمدین و متنفذین بازوان توانمند پلیس و افراد تاثیر گذار در جامعه هستند

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون در دیدار با معتمدین این شهرستان، آنان را بازوان توانمند پلیس و افراد تاثیرگذار جامعه دانست.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اسماعیل زراعتیان در دیدار که امام جمعه و فرماندار ویژه و ائمه جمعه نیز حضور داشتند، تصریح کرد: امروز معتمدین و متنفذین در جامعه و در بین شهروندان دارای مقبولیت و محبوبیت هستند؛ شما با قضاوت‌ها، با صداقت و خوشرویی در بین مردم اعتبار و ارزش کسب گرده‌اید.
وی اظهار داشت: وظیفه ما است که ارباب رجوع را مثل ارباب بپذیریم، هدف از تشکیل این جلسه موضوع امنیت محله محور است و ما به دنبال این هستیم که امنیت را محله محور کنیم امنیت را به دست خود مردم بسپاریم و از مردم بخواهیم که از من فرمانده و مجموعه پلیس شهرستان مطالبه گری کنند، ما وظیفه داریم پاسخگوی مردم باشیم و ضمن اینکه پاسخگو هستیم مردم و شهروندان هم وظایفی دارند .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمد صباحی امام حمعه شهرستان کازرون عنوان داشت: مهمترین موضوع و تکلیف مردم در جامعه حفظ وحدت احترام به بزرگتر ها و اهمیت به مسائل دینی است که می تواند در امنیت و موفیت شهر ما تاثیر گذار باشد .
محمدعلی بخرد فرماندار ویژه کازرون نیز در این دیدار گفت: کازرون یک شهرستان انقلابی و دارای عقبه تاریخی، فکری و فرهنگی است و به یمن همین بصیرت و آگاهی در رخدادهای اجتماعی در مقابل طوطئه های دشمنان آگاهانه عمل کردند .
وی ادامه داد: امنیت محله محور می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند ، امروز ما از دو نعمت مجهول غافل هستیم و تا گرفتار نشویم متوجه آن نیستیم؛ در کشورهای همسایه ما وضعیت امنیت را می بینیم که فضا، فضای ناامنی است و موضوع امنیت کار گروهی است و همه باید در آن دخیل باشیم.

 

Print Friendly, PDF & Email
  • ×