» آرشیو » استاندار فارس در جمع فرمانداران و مدیران مجری انتخابات: زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود
آرشیو - شهرستان
کد خبر:10491 | ۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۱

استاندار فارس در جمع فرمانداران و مدیران مجری انتخابات: زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود

پرتو جنوب

استاندار فارس گفت: ضرورت دارد که زمینه و شرایط به گونه ای فراهم شود که شاهد حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی و در پای صندوق های رای باشیم.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه، در گردهمایی فرمانداران، بخشداران و مدیران برگزاری انتخابات استان در شیراز، با اشاره به چهار اصل مد نظر رهبر معظم انقلاب در انتخابات یعنی امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت گفت: در بحث مشارکت در شهرستان ها، فرمانداران به شکلی برنامه‌ریزی و اقدام کنند که در انتخابات اسفندماه امسال نسبت به انتخابات دوره قبل مجلس شورای اسلامی میزان مشارکت افزایش یابد.
وی افزود: مقدمات کار در برخی شهرستان های استان به شکل جامع و کامل فراهم شده و اطمینان داریم که بحث مشارکت حداکثری در این شهرستان ها محقق می شود و انتظار داریم که سایر شهرستان ها نیز در این مسیر گام بردارند و شرایط و زمینه را برای حضور حماسی و پرشور مردم در انتخابات فراهم کنند.
مقام عالی دولت در فارس اظهار کرد: در بحث تامین امنیت انتخابات نیز با توجه به اهمیت موضوع نیاز است که تدابیر لازم از هم اکنون از سوی متولیان امر و مسئولان برگزار کننده انتخابات اندیشیده شود و برنامه‌ریزی در این زمینه به شب انتخابات یا روزهای منتهی به انتخابات موکول نشود.
دکتر ایمانیه افزود: قطعا در استان اصل بی طرفی سرلوحه کار مجریان انتخابات خواهد بود و بدون کوچکترین نگاه جانبدارانه نسبت به هیچ فرد یا جریانی تمام تمرکز خود را معطوف به برگزاری انتخاباتی سالم جهت صیانت از آرای مردم خواهند کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×