» شهرستان » مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس خبر داد:
شهرستان
کد خبر:19861 | ۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۵

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس خبر داد:

پرتو جنوب

سید علی سید نصیری خبر داد :

پیشرفت پروژه های عمرانی مطلوب است

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس


در بازدید از سه پروژه عمرانی سازمان گفت : خوشبختانه به واسطه

 روحیه جهادی و تلاش کارکنان این مجموعه پروژه های عمرانی پیشرفت فیزیکی قابل قبولی را دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان : سید علی سید نصیری در مصاحبه با خبرنگار ما افزود : سه پروژه آسایشگاه جنت ، آسایشگاه سلمان و ساختمان مدیریت بحران استانداری فارس که جامعه هدف آن ارائه خدمات به جانبازان ،ایثارگران و کارکنان استانداری است ،طی هشت ماه گذشته تا کنون روند اجرایی مطلوب را داشته اند.

وی عنوان کرد : مرتفع کردن نیاز و خواسته های شهروندان، شهرداری ها و ارائه خدمات در زمینه های مختلف در راستای کسب رضایت جامعه هدف است که باعث ارتقاء کیفیت زندگی در آن شهر و استان می شود .

سید نصیری در ادامه اظهار کرد : پروژه آسایشگاه روانپزشکی جانبازان جنت در دو طبقه با اسکلت فلزی ،پیچ ومهره با سقف عرشه فولادی که در حال حاضر نما و تاسیساتی به اتمام رسیده و در حال انجام کاشی بدنه و کف می باشد .

همچنین آسایشگاه جانبازان سلمان فارسی در دو طبقه با اسکلت بتنی است که در حال اجرای سرامیک بدنه می باشد، و ساختمان مدیریت بحران استانداری فارس با مساحت تقریبی ۲ هزار متر مربع در حال ساخت است .

مدیر عامل سازمان با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه ها بدون توقف پیش می رود، اضافه کرد : با وجود تمام مسائل و مشکلات موجود همچون نبود بودجه نگذاشتیم پروژه های عمرانی متوقف شوند و خداراشاکریم که با تلاش بخش عمرانی توانسته ایم پروژه ها را ساماندهی کنیم .

Print Friendly, PDF & Email
  • ×